Internationale Kunst, Antiek en Juwelen Veiling

Catalogus 26, 27 en 28 november 2019

  • Militaria

  • Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 3585
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 7000 t/m 7658
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 9000 t/m 9658

1000

bestaande uit 19e eeuwse sextant en octant, gemerkt Kleman & Zoon Amsterdam
Estimate: € 240 - € 480
Startprice: € 160
1001

Fontein

19e eeuw, tin, 56 x 56 x 36 cm.
Estimate: € 160 - € 320
Startprice: € 100
1002

olie op doek, voorstellende bloemstilleven, gesigneerd, 35 x 46 cm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1003

Camera

merk Hasselblad
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1004

Verzameling

oude camera’s, w.o. camera met statief, hoogte 127 cm.
Estimate: € 160 - € 320
Startprice: € 100
1005

bestaande uit 3 boeken, w.o. De Cronyk van Zierikzee en 2 kaarten, w.o. Tholen
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1006

olie op board, voorstellende bloemen in vaas, gesigneerd, 40 x 40 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1007

Verzameling

pijpen, w.o. 19e eeuw.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1008

bureau accessoires, w.o. kalendermolen
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1009

Toverlantaarn

19e eeuw, met glazen projectieplaatjes
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1010

Art Deco periode, op paneel, voorstellende religieuze scene, gesigneerd, 72 x 110 cm.
Estimate: € 440 - € 880
Startprice: € 300
1011

olie op doek, abstract, gesigneerd, 55 x 49 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1012

Miniatuur meubel

18e / 19e eeuw, eikenhout met uitschuifbladen, hoogte 48 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1013

bronzen scheepsplaquettes
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1014

acryl op papier, voorstellende havengezicht, gisigneerd Hermans 61, 49 x 64 cm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1015

3 stuks litho’s, gesigneerd en genummerd, 28 x 42 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1016

Aquarel

voorstellend huizen aan zee, gesigneerd, 46 x 39 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1017

olie op paneel, voorstellende landschap, gesigneerd, 39 x 24 cm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1018

maatcups, 19e eeuw, hoogste 13 cm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1019

olie op paneel, voorstellende schaatsen op het ijs, 31 x 23 cm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1020

bestaande uit diverse Wedgwood serviezen, w.o. decor Queens Shape
Estimate: € 180 - € 360
Startprice: € 120
1021

Aquarel

voorstellende man en vrouw, gesigneerd, 26 x 19 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1022

4 stuks, w.o. theepot gemerkt Maastricht en Duitse porseleinen sculpturen
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1023

glazen projectie plaatjes voor toverlantaarn.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1024

olie op paneel, voorstellende schaatsen op het meer, gesigneerd Marijnissen, 60 x 40 cm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1025

Salontafel

chroom, met 3 draaibare plateaus, diameter grootste 41 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1026

Gemengde Techniek

abstract, gesigneerd, 37 x 27 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1027

brons, geboeide dame, gesigneerd Prise de Corsaire, hoogte 88 cm.
Estimate: € 440 - € 880
Startprice: € 300
1028

Vijzel

brons, Spanje, hoogte 8 cm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1029

Aquarel

dorpsgezicht, gesigneerd Eug. Rensburg 1938, 88 x 49 cm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40