Catalogus 17, 18 & 19 mei 2022

  • Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 4057
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 7000 t/m 7594
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 9000 t/m 9594

1000

Staand horloge

gesigneerd Joseph Norris, Amsterdam, ca. 1680, met bolt and shutter mechaniek, kast is met wortelnotenhout gefineerd, kwartierslag op 2 bellen, hoogte 199 cm.
Estimate: € 7500 - € 15000
Startprice: € 5000
1001

Lantaarnklok

Italie, 18e eeuw, hoogte 29 cm., exclusief stoel
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1002

Fauteuil

Ontwerp Kjaer Holm, model PK 22, hoogte 73 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1003

Hanglamp

merk Bacarat, met 8 armen, lengte 80 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1004

Theepot

gemerkt Amstel, hoogte 12 cm., met restauraties
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1005

olie op paneel, 17e / 18e eeuw, met religieuze voorstelling, 57 x 40 cm.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
1006

olie op paneel, voorstellende landschap met koeien, gesigneerd Eugene Verboeckhoven, 34 x 24 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1007

Gouache

voorstellende portret met katten, gesigneerd Ger Langeweg ( 1891 - 1970 ), 32 x 41 cm.
Estimate: € 1100 - € 2200
Startprice: € 750
1008

Zaanse klok

ca. 1700, met datumaanduiding, dubbele bel en 2 peervormige gewichten, hoogte notenhouten stoel 75 cm.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
1009

bestaande uit 5 stuks Theca’s, van o.a. de heilige Valesia, lengte 4 cm., met attesten uit 1843, 1868, 1875,1898 en 1905
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1010

Napels, voorstellende voetwassing, breedte 53 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1011

Speeltafel

mahoniehout, met fraai inlegwerk, 19e eeuw, hoogte 78 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1012

Drinkglas

18e eeuw, met gravure van vrijmetselarij, hoogte 11 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1013

ridder handschoenen, fraai gegraveerd, lengte 31 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1014

Aquarel

voorstellende Spaanse dansers, gesigneerd P. van der Hem, 22 x 30 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1015

12 flessen wijn, Clos du Marquis, St. Julien Medoc, 1988
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1016

bestaande uit een 5-tal boeken, in perkament gebonden, w.o. lustini Historiae Philippicae, 14 x 22 x 7 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1017

kelderwijnen, 23 stuks, w.o. Chateau Caillou, Sauternes, 1976
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1018

9 stuks boeken, w.o. Missale Romanum, 1909, met koperen beslag, 26 x 36 x 8 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1019

bestaande uit 17 stuks porselein, w.o. Napels, hoogste 29 cm.
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
1020

Haagsche klok

ca. 1690, gesigneerd Johannes van Ceulen, in met ebbenhout belijmde kast, hoogte 45 cm., indertijd gekocht bij F. Kats
Estimate: € 22000 - € 44000
Startprice: € 15000
1021

manuscripten, w.o. 2 brieven van Koning Willem II en een hypotheekakte uit 1826
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1022

53 stuks wijnen, w.o. Chevalier de la Grave, Bordeaux Moelleux 2004
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1023

bestaande uit 19 stuks tapijten, grootste 320 x 240 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1024

Stoel

Duitsland, met fraai gestoken portret in de zitting, hoogte 93 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1025

schilderijen, olie op paneel, voorstellende Christus en Maria, 17e eeuw, 23 x 31 cm.
Estimate: € 7500 - € 15000
Startprice: € 5000
1026

bestaande uit 2 stuks dikwandige vazen, Leerdam, gesigneerd Louis Copier, ca. 1930, hoogste 19 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1027

Ikoon

van evangelist Markus, Novgorod, 1ste helft 16 eeuw, uiterst zeldzaam exemplaar. Provenance, uit voormalige collectie van Victor Provatoroff, heeft gehangen op de tentoonstelling van deze collectie in Musee d’art et histoire in Geneve, 1974-1977, 44 x 61 cm.
Estimate: € 7500 - € 15000
Startprice: € 5000
1028

Reliekhouder

zilver, waarin reliek van het heilig kruis, 14 x 9 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1029

Schotel

Europees aardewerk, Wanli decor, diameter 32 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80