Internationale Kunst,
Antiek en Juwelen
Veiling

Catalogus

Internationale Kunst, Antiek en Juwelen Veiling 27 en 28 november 2018

  • Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 6447
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 6448 t/m 7631
1000
Sofa
Richtprijs:
€160 - €320
1001
Richtprijs:
€40 - €80
1002
Ets
Richtprijs:
€200 - €400
1003
Servies
Richtprijs:
€240 - €480
1004
Tekening
Richtprijs:
€40 - €80
1005
Richtprijs:
€260 - €520
1006
Richtprijs:
€20 - €40
1007
Litho
Richtprijs:
€200 - €400
1008
Boek
Richtprijs:
€20 - €40
1009
Richtprijs:
€60 - €120
1010
Tafel
Richtprijs:
€60 - €120
1011
Plafonniere
Richtprijs:
€40 - €80
1012
Richtprijs:
€40 - €80
1013
Tekening
Richtprijs:
€80 - €160
1014
Richtprijs:
€60 - €120
1015
Kompas
Richtprijs:
€40 - €80
1016
Richtprijs:
€20 - €40
1017
Ets
Richtprijs:
€400 - €800
1018
Richtprijs:
€40 - €80
1019
Pastel
Richtprijs:
€40 - €80
1020
Tafel
Richtprijs:
€20 - €40
1021
Spiegel
Richtprijs:
€40 - €80
1022
Richtprijs:
€400 - €800
1023
Aquarel
Richtprijs:
€20 - €40
1024
Richtprijs:
€80 - €160
1025
Richtprijs:
€20 - €40
1026
Siervaas
Richtprijs:
€300 - €600
1027
Vaas
Richtprijs:
€3000 - €6000
1028
Richtprijs:
€40 - €80
1029
Richtprijs:
€60 - €120
1030
Rolluikbureau
Richtprijs:
€60 - €120
1031
Richtprijs:
€60 - €120
1032
Richtprijs:
€40 - €80
1033
Richtprijs:
€40 - €80
1034
Richtprijs:
€40 - €80
1035
Richtprijs:
€40 - €80
1036
Richtprijs:
€20 - €40
1037
Richtprijs:
€60 - €120
1038
Richtprijs:
€40 - €80
1039
Richtprijs:
€40 - €80
1040
Penantkastje
Richtprijs:
€40 - €80
1041
Richtprijs:
€40 - €80
1042
Wagenstuk
Richtprijs:
€80 - €160
1043
Aquarel
Richtprijs:
€40 - €80
1044
Richtprijs:
€40 - €80
1045
Richtprijs:
€40 - €80
1046
Crucifix
Richtprijs:
€40 - €80
1047
Miniatuurmeubel
Richtprijs:
€300 - €600
1048
Aquarel
Richtprijs:
€40 - €80
1049
Gemengde Techniek
Richtprijs:
€100 - €200