• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

1000

Doosklok

Duitsland, ca. 1620, gesigneerd George Schulz,verguld en gedeeltelijk verzilverd brons, staal, messing en glas, voorstellende Maria en Johannes bij het kruis, met roterende globe, hoogte 31 cm.
Estimate: € 7500 - € 15000
Startprice: € 5000
1001

acryl op papier, gesigneerd Wolvekamp ‘90, 48 x 58 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1002

Frankrijk, Empire, vuurverguld, voorstellende romein op strijdwagen, hoogte 47 cm.
Estimate: € 1800 - € 3600
Startprice: € 1200
1003

acryl op papier, gesigneerd Wolvekamp ‘84, 48 x 62 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1004

Naaitafel

mahoniehout op 6 zuilen, 52 x 74 x 36 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1005

Boekenkast

mahoniehout, opgelegd met boekruggen, uit de werkkamer van Prins Hendrik, inclusief 7 boeken, veilingcatalogus en knipsels, 64 x 197 x 49 cm.
Estimate: € 9000 - € 18000
Startprice: € 6000
1006

Empire, gesigneerd Caillonet a Paris, gedragen door 4 vergulde kolommen, hoogte 39 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1007

Astronomische klok

messing, gemerkt op de slinger Bellucci, hoogte 57 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1008

Oesjabti

Egypte, aardewerk, hoogte 17 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1009

Naaitafel

mahoniehout met noten interieur, 52 x 80 x 39 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1010

olie op paneel, gesigneerd V. Delmar, voorstellende zeilboten op zee, 16 x 32 cm.
Estimate: € 200 - € 400
Startprice: € 140
1011

Chest on chest

Victoriaans, Engeland 19e eeuw, met mahonie belijmd, 123 x 138 x 55 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1012

Staand horloge

Amsterdam, gesigneerd Fromanteel, ca. 1700, mahoniehouten kast, hoogte 215 cm.
Estimate: € 4600 - € 9200
Startprice: € 3000
1013

Kist

17e eeuw, Frankrijk, bekleed met zijde en nagels, op onderstel met getorste poten, 71 x 99 x 44 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1014

Naaitafel

notenhout, op gezwart onderstel, 56 x 76 x 38 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1015

Tabaksdoos

Holland, 18e eeuw, koper, met tekst op het deksel, 19 x 4 x 11 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1016

Haardscherm

pauw, Frankrijk, 19e eeuw, verguld brons, hoogte 73 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1017

Staand horloge

gesigneerd Anthony Herbert, London, ca. 1710, hoogte 205 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1018

Hanglamp

Paul Secon voor Sompex, jaren ‘60, diameter 46 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1019

Naaitafel

mahoniehout, met palissander en wortelnoot in het blad, 49 x 77 x 42 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1020

Tafel

Willem III periode, luxe ingelegd met diverse houtsoorten, 80 x 78 x 63 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1021

Kraantjeskan

Delft, 18e eeuw, gemerkt CB, hoogte 35 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1022

Staand horloge

Rotterdam, 18e eeuw, gesigneerd H. Langestraat, met speelwerk op rol en bellen, mahoniehouten kast, hoogte 260 cm.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
1023

bestaande uit 3 stuks lampen, w.o. Temde Glow, model 84 en Space Ace vloerlamp, door Joe Colombo, hoogte 135 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1024

Naaitafel

mahoniehout, gezwart blad met inlegwerk van bloemen, 58 x 72 x 42 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1025

olie op paneel, voorstellende boerderij in landschap, gesigneerd W v.d. Nat, 60 x 40 cm.
Estimate: € 400 - € 800
Startprice: € 260
1026

Eettafel

model Wheat Sheaf, Chelini Italië, jaren ‘70, diameter 130 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1027

Haagsche klok

17e eeuw, gesigneerd Johannes Tegelbergh, hoogte 46 cm.
Estimate: € 9000 - € 18000
Startprice: € 6000
1028

Hoekkast

Ameland, fraai beschilderd met mythologische voorstelling, hoogte 120 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1029

Naaitafel

mahoniehout met getorst blad, 51 x 76 x 51 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100