Catalogus 17 & 18 november 2020

  • Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 7525
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 9000 t/m 9675

1000

Damestas

merk Louis Vuitton, leder, lengte 30 cm., gekocht op de Champs-Elysees in Parijs
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1001

Speeldoos

19e eeuw, met 10 melodieën, en fraai inlegwerk, lengte 56 cm.
Estimate: € 440 - € 880
Startprice: € 300
1002

Glas

18e eeuw, met fraaie radgravure, Vivaat Oraanigen, hoogte 18 cm.
Estimate: € 160 - € 320
Startprice: € 100
1003

bestaande uit 4 stuks Annette Himstedt poppen, w.o. Liliane, Enzo, Janka, Tara.
Estimate: € 180 - € 360
Startprice: € 120
1004

Ikoon

Rusland, ca. 1850, voorstellende de heilige 3 eenheid, 46 x 53 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1005

Kerkkandelaar

brons, hoogte 104 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1006

Barometer

gesigneerd Huygens, hoogte 106 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1007

bestaande uit 3 stuks weegschalen, langste houten foudraal 31 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1008

bestaande uit 4 stuks Annette Himstedt poppen, w.o. Shireem, Alke, Fiene, Lonneke.
Estimate: € 180 - € 360
Startprice: € 120
1009

uit lindenhout gestoken, voorstellende Sint Jozef, Walter Pompe, 18e eeuw, hoogte 72 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1010

koperen items, w.o. snotneus en vijzel
Estimate: € 160 - € 320
Startprice: € 100
1011

Jack

18e / 19e eeuw, lengte 63 cm.
Estimate: € 240 - € 480
Startprice: € 160
1012

Staand horloge

John Warminck, hoogte 180 cm.
Estimate: € 160 - € 320
Startprice: € 100
1013

bestaande uit 4 stuks Annette Himstedt poppen, w.o. Deta, Charly, Catalina, Georgi I.
Estimate: € 180 - € 360
Startprice: € 120
1014

voorstellende Maria, 18e eeuw, met Spaanse tekst, hoogte 59 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1015

bestaande uit typemachine, His master’s Voice platenspeler en een collectie platen
Estimate: € 160 - € 320
Startprice: € 100
1016

bestaande uit 2 stuks Val-Saint-Lambert, hoogste 21 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1017

Druivenspoelglas

met fraaie radgravure, hoogte 20 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1018

bestaande uit 4 stuks Annette Himstedt poppen, w.o. 10 Year doll Takumi, Irmi, Anita, Pancho.
Estimate: € 180 - € 360
Startprice: € 120
1019

speelgoed, w.o. bussen, langste 29 cm.
Estimate: € 160 - € 320
Startprice: € 100
1020

bestaande uit 10 stuks gekleurd kristal
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1021

spiegels, in houten lijsten, 18e / 19 eeeuw, hoogte 37 cm.
Estimate: € 440 - € 880
Startprice: € 300
1022

Pop

merk Halbich, lengte 63 cm.
Estimate: € 240 - € 480
Startprice: € 160
1023

Pop

merk Halbich, lengte 63 cm.
Estimate: € 240 - € 480
Startprice: € 160
1024

bestaande uit 4 stuks Annette Himstedt poppen, w.o. Oscar, Sanga, Marlie, Little Skille Club Doll.
Estimate: € 180 - € 360
Startprice: € 120
1025

bestaande uit 28 stuks apothekers potten, elk met een inhoud van 500 ml, voorzien van originele etiketten
Estimate: € 200 - € 400
Startprice: € 140
1026

bestaande uit 2 stuks vergulde houten ornamenten, 18e / 19e eeuw, hoogte 39 cm.
Estimate: € 180 - € 360
Startprice: € 120
1027

Station

merk Bing, ca. 1910, Telephone en telegraph, hoogte 26 cm.
Estimate: € 160 - € 320
Startprice: € 100
1028

Plaatsnaamwijzer

merk Marklin, hoogte 17 cm., ca. 1920
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1029

Station

merk Bing, ca. 1920, hoogte 25 cm.
Estimate: € 380 - € 760
Startprice: € 240