Internationale Kunst, Antiek en Juwelen Veiling

Catalogus 26, 27 en 28 februari 2019

  • Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 4235
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 7000 t/m 7449
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 8000 t/m 8449
1000

Stoel

Knoll, Osvaldo Borsani, Model No. P 40, 1954
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
1002

parfum collectie en boek, w.o. Bvlgari, Hermes en Chanel No. 5.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1003

3 stuks design, w.o. Osqar Ygnacio Baranga, hoogte 29 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1004

Fles

Chateau Mouton Rothschild, 2000, 75 cl.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1005

Theeservies

21 stuks, WT Copeland & Sons, ontwerper Lionel Edwards, England, hoogte theepot 22 cm., haarlijn in theepot.
Estimate: € 180 - € 360
Startprice: € 120
1006

Menukast

gesigneerd, omgeving Gent, hoogte 45 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1007

Poppenhuis

19e eeuw, vermoedelijk gemaakt in Duitsland, rijkelijk gevuld met vele miniaturen, deuren beschilderd met verschillende landschappen, hoogte 175 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1008

Reistas

Hermes, zwarte leer, met hoes, 65 x 30 x 56 cm.
Estimate: € 440 - € 880
Startprice: € 300
1009

olie op doek, voorstellende zeegezicht, gesigneerd met monogram, 39 x 20 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1010

olie op papier, abstract, gesigneerd Tsingos, 26 x 17 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1011

Handspiegel

Art Deco, F. Delgado St. Denis, lengte 26 cm.
Estimate: € 700 - € 1400
Startprice: € 460
1012

meubelen uit de jaren ‘60, bestaande uit salontafel, 2 fauteuils en bank, lengte 156 cm.
Estimate: € 200 - € 400
Startprice: € 140
1013

5 stuks designer kleding, w.o. Christian Dior en Lanvin.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1014

olie op doek, voorstellende dorpsgezicht, gesigneerd Balaar, 61 x 51 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1015

Lamp

model Mushroom, Made in Germany, hoogte 55 cm.
Estimate: € 440 - € 880
Startprice: € 300
1016

Dekseldoos

gesigneerd Brouwer, diameter 14 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1017

3 stuks reistassen, Foster and Son, leer, 68 x 31 x 40 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1018

4 stuks designer kleding, w.o. Valentino en Hermes.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1019

Tekening

voorstellende boten, gesigneerd Henk Dekker, 30 x 22 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1020

olie op paneel, voorstellende stadsgezicht, gesigneerd Salomon Verveer (1813 - 1876), 27 x 19 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1021

wandlampen, gietijzer met gesigneerde Schneider coupes, lengte 49 cm.
Estimate: € 440 - € 880
Startprice: € 300
1022

tassen en kleding accessoires, w.o. Etienne Aigner coffer.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1023

2 stuks designer kleding, w.o. Hermes rok.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1024

olie op paneel, portret, gesigneerd met monogram, 26 x 33 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1025

Ets

portret, gesigneerd Lievens, 6 x 7 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1026

2 stuks albums, postzegels, Nederlands.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1027

acryl op papier, voorstellende boom, gesigneerd Gaitis 68, 48 x 38 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1028

Tekening

voorstellende gezicht, gesigneerd Jean Cocteau (1889 - 1963), 39 x 51 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1029

olie op doek, voorstellende zeegezicht, Niekerk
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1030

19 stuks Dinky Toys, w.o. Riley auto. langste 11 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80