• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

1270

Vijzel

Friesland, gedateerd 1590, brons, hoogte 9 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1271

Frankrijk, Art Deco, gesigneerd Menneville, op marmeren basement, voorstellende vrouw met hond, hoogte 42 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1272

Zakhorloge

gesigneerd Ernest Borel Versailles, verguld, met wekkerfunctie, inclusief standaard, diameter 7 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1273

bestaande uit 8 stuks, w.o. koperen snotneus, hoogte 34 cm., en een Drentse veen toeter
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1274

Vijzel

Holland, 18e eeuw, brons, hoogte 18 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1275

kraagkandelaren, Noord Europa, gedateerd 1640, brons, hoogte 27 cm.
Estimate: € 2200 - € 4400
Startprice: € 1500
1276

bestaande uit 4 stuks koperwerk, w.o. brandweeremmer, 19e eeuw, hoogste 40 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1277

Stoelklok

Friesland, 2e kwart 18e eeuw, eenwijzerig, hoogte 78 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1278

olie op doek, gesigneerd, 50 x 70 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1279

gesigneerd Lepaute, rood marmer met verguld bronzen voorstelling van Hercules en centaur, hoogte 44 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1280

Albarello

Italie, 18e eeuw, blauw-wit floraal decor, hoogte 28 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1281

Tafellamp

Art Deco, voorstellende vrouw met duif, lengte 32 cm.
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
1282

Officierspendule

gesigneerd Dupont & Comp a Geneve, brons met floraal decor, hoogte inclusief handvat 19 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1283

olie op paneel, gesigneerd, voorstellende landschap, afkomstig van de familie Dominicus uit Wemeldinge, 60 x 40 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1284

gesigneerd Michelez a Paris, Empire, verguld brons op marmeren basement, voorstellende Amor met boek, hoogte 30 cm.
Estimate: € 1800 - € 3600
Startprice: € 1200
1285

kandelaren, brons, 4e kwart 18e eeuw, hoogte 22 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1286

cache pots, gemerkt Royal Copenhagen Denmark, genummerd 10/1703, blauw-wit floraal decor, hoogte 16 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1287

Stoelklok

Friesland, 4e kwart 18e eeuw, met dubbele zolder en maanaanduiding, hoogte 81 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1288

Aquarel

gesigneerd, voorstellende landschap, 19 x 29 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1289

Vijzel

17e / 18e eeuw, brons, hoogte 28 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1290

Klokstel

1e kwart 19e eeuw, gemerkt Andre-Antoine Ravrio, brons en marmer, met 2 kandelaren, hoogte 44 cm.
Estimate: € 2200 - € 4400
Startprice: € 1500
1291

dekselvazen, gemerkt Royal Copenhagen Denmark, genummerd 10/1754, blauw-wit floraal decor, hoogte 29 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1292

Carriageclock

gesigneerd Leroy a Paris, dubbel signeerd, met repetitie, circa 1840, inclusief foedraal, hoogte inclusief handvat 17 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1293

bestaande uit 7 stuks aardewerk, gesigneerd Maria Hobbel, grootste diameter, 17 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1294

Staand horloge

Zweden, gesigneerd Bengt Olof Kjarstrom, lakwerk kast, met 9 bellen, hoogte 244 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1295

Schijfkandelaar

brons, hoogte 8 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1296

dekselpotten, gemerkt Royal Copenhagen Denmark, genummerd 10/1791, blauw-wit floraal decor, hoogte 30 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1297

Carriageclock

gesigneerd G. Bernard Marseille, met repetitie en wekker, hoogte inclusief handvat 19 cm.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
1298

olie op doek, voorstellende laan met bomen, 80 x 60 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1299

Staand horloge

Engeland, gesigneerd Stephen Butterly, Dartford, mahoniehouten kast, hoogte 232 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300