Catalogus 4 en 5 juni 2024

  • Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 1910
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 9352

1270

Cercle tournant

Napoleon III, met tijdsweergave op draaiende ringen, Frankrijk, verguld brons, 1865, acht dagen balans uurwerk bevind zich in de bovenkant van de vaas vormige klok, voorstellende vaas met slang, hoogte 38 cm.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
1271

Beeldengroep

Schwarzburger, voorstellende Satan en kalkoen, gesigneerd en genummerd 1347, lengte 30 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1272

kandelaren, 4 lichts, gezwart brons met vergulde delen, 19e eeuw, voorstellende vrouwen, hoogte 53 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1273

Notenkraker

gesneden hout, Nederland, voorstellende hoofd van een man,19e eeuw, lengte 22 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1274

tuinbeelden, lood, ca. 1800, hoogte 82 cm.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
1275

Chronometer

in mahonie kast, gemerkt A. Hohwu Amsterdam, No. 836, ca. 1860, 18 x 19 x 18 cm.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
1276

Schaal

18e eeuw, Niderviller porselein, gedecoreerd met insecten, vlinders en landschap, diameter 28 cm., restauratie op rand
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1277

olie op paneel, naar Gabriel Metsu, 17e eeuw, voorstellende jonge vrouw die gevogelte verkoopt, 31 x 39 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1278

Vijzel

brons, met verticale ribben, Spaans, Moors, 16e eeuw, diameter 11 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1279

4 stuks antieke tinnen klepkannen, hoogste 30 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1280

au bon sauvage, Le Portefaix, Frankrijk, Paris, ca. 1810, gepatineerd en verguld brons, voorstellende man met bundel katoen in rechterhand houdt hij een brief, hoogte 32 cm.
Estimate: € 6000 - € 12000
Startprice: € 4000
1281

Doos

19e eeuw, hand geschilderd, voorstellende paardenrennen in landschap, 13 x 3 x 8 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1282

Stoelklok

Rinse Durks, Friesland, 18e eeuw, met maan- en datum aanduiding, hoogte 78 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1283

albast, Vlaams, voorstellende leeuw, 18e eeuw, lengte 8 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1284

Vijzel

groot formaat, brons, ca. 1700, diameter 25 cm., hoogte 24 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1285

Kandelaar

16e eeuw, brons, voorstellende leeuw, hoogte 8 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1287

Klokstel

Imari met brons, 19e eeuw, hoogte kandelaren 70 cm.
Estimate: € 1800 - € 3600
Startprice: € 1200
1288

Kan

aardewerk met tinnen deksel, 18e eeuw, hoogte 20 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1289

kandelaren, Empire periode , met originele vergulding en gepatineerde beelden, voorstellende vrouwen met vleugels, hoogte 55 cm.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
1290

Cartel klok

verguld, met touwslinger, slagwerk op de hele en halve uren slaande op een zilveren bel, met rijk vergulde ornamenten, wijzerplaat met 12 emaille cartouches, hoogte 77 cm.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
1291

Kandelaar

ijzer, Nederlands, 16e eeuw, hoogte 131 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1292

Scheepschronometer

in mahonie kast, gemerkt Hamilton, Lancaster, PA U.S.A., 18 x 18 x 18 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1293

Kruikje

Raeren, Duitsland, 17e eeuw, hoogte 14 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1294

3 stuks printen, 1 gesigneerd, Roy Lichtenstein, w.o. As I Opened Fire, met attest, 53 x 64 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1295

olie op doek, gesigneerd Nico Vrielink, voorstellende danser, 101 x 75 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1296

Kandelaar

ijzer, 17e eeuw, hoogte 107 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1297

Reiswekker

gemerkt LeCoultre, in messing kast, 10 x 10 x 3 cm., met foedraal
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1298

gesneden houten leeuwen, Nederland, 18e eeuw, hoogte 27 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1299

vazen, verguld brons, Empire periode, de handgrepen zijn rijk versierd met bloemen en bladeren, Frankrijk, ca. 1800, hoogte 33 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1300

verguld en gepatineerd bronzen kandelaars, voorstellende vazen, Frankrijk, ca. 1820, hoogte 51 cm.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000