• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

1300

bestaande uit 5 stuks kaders en 2 borduurwerken, w.o. voorstelling van een paard, 1879, 52 x 52 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1301

hout, gesigneerd S. Klinkenberg, voorstellende bunzing met prooi, lengte 46 cm., afgebeeld in het boek Beeld van Samuel Klinkenberg beeldhouwer, door Ineke Ket-Klinkenberg
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
1302

Staartklok

Friesland, met beschilderde wijzerplaat, hoogte 150 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1303

Theekist

hout met lakwerk, handbeschilderd in goudlak met Chinese voorstellingen, met 2 tinnen bussen, 22 x 13 x 15 cm.
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
1304

sculpturen, porselein, gemerkt met gekroonde D, voorstellende edellieden met lam, hoogte 13 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1305

sporen, breedte 9 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1306

bestaande uit 3 stuks, w.o. tafelklok, gesigneerd John Thomas London, hoogte inclusief handvat 23 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1307

Tafelklok

gemerkt E. Funnell Brighton, 19e eeuw, met slagwerk op 8 bellen en 4 gongen, hoogte 65 cm.
Estimate: € 1800 - € 3600
Startprice: € 1200
1308

bestaande uit 3 stuks waaiers, handbeschilderd, 19e eeuw, deels met zilver opgelegd, lengte 28 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1309

bestaande uit 3 stuks tabaksdozen, 18e eeuw, langste 16 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1310

olie op paneel, Paulus Constantijn La Fargue, 23 x 17 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1311

brons, voorstellende zittend naakt, gesigneerd Charlotte van Pallandt, op natuurstenen basement, hoogte sculptuur 17 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1312

Staand horloge

een Franse staande regulator van Robert Robin, ca. 1780. De klok heeft een strakke beglaasde mahoniehouten kast. Het door een veer via een remontoir aangedreven uurwerk heeft een gangduur van een maand en is uitgevoerd met Grahamgang en zware compensatieslinger met mesophanging en beat regulation, hoogte 202 cm.
Estimate: € 6000 - € 12000
Startprice: € 4000
1313

bestaande uit 2 stuks koperen tabaksdozen, w.o. een gravering van religieuze rebus, lengte 17 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1314

wandconsoles, verguld hout, hoogte 16 cm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1315

bestaande uit 2 stuks Swarovski kristal, w.o. clown, hoogte 20 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1316

bestaande uit 34 stuks divers, w.o. Anna groene vaas, hoogste 28 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1317

Notarisklok

Friesland, met beschilderde wijzerplaat, hoogte 114 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1318

van 9 stuks roemers, olijfgroen glas met noppen en holle stam, hoogte 10 cm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1319

bestaande uit 3 stuks tabaksdozen, 18e eeuw, langste 18 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1320

Barometer

gemerkt Blunt London, hoogte 98 cm.
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
1321

brons, voorstellende apen, met monogram BJ, Barend Jordens, hoogte 7 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1322

Tafelklok

in eikenhouten kast, met repetitie, hoogte 68 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1323

bestaande uit 24 stuks divers, w.o. reismicroscoop in kist, hoogte 16 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1324

Toneelkijker

messing en parelmoer, gemerkt Spindler & Hoyer Gottingen, model Gottinga 3x, in foedraal, lengte 10 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1325

bestaande uit 5 stuks tin, Zwitserland, 18e eeuw, w.o. klepkan met ramskoppen, hoogte 34 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1326

porselein, 32 stuks, hoogste 25 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1327

Amsterdamse school, in messing behuizing, hoogte 30 cm.
Estimate: € 1800 - € 3600
Startprice: € 1200
1328

Kees van Dongen, bestaande uit 2 stuks zwart - wit foto’s op het strand van Deauville, jaren dertig, verso Eclair Mondial Photograph Presse Jeunheur Paris, en 7 stuks knipsels en afbeeldingen, afmeting foto’s, 13 x 18 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1329

Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200