• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

1330

olie op doek, Italie, 16 / 17e eeuw, met religieuze voorstelling van theoloog en 10 wijsgeren, 96 x 131 cm. Dit kavel wordt niet door ons verstuurd.
Estimate: € 2200 - € 4400
Startprice: € 1500
1331

brons, voorstellende zittend naakt, gesigneerd Charlotte van Pallandt, op zwart marmeren basement, hoogte sculptuur 13 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1332

Staartklok

Friesland, met emaille wijzerplaat, hoogte 149 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1333

Lantaarnklok

17e eeuw, gesigneerd in de bel Louis Dubois, met repetitie, hoogte 31 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1334

van 12 grote en 12 kleine schotels, Meissen, decor Green Court Dragon, grootste diameter 25 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1335

Geldkist

zeldzaam klein model, 17e eeuw, smeedijzer, met beschildering van tulpen, 41 x 24 x 22 cm.
Estimate: € 1800 - € 3600
Startprice: € 1200
1336

bestaande uit 6 stuks Coquilla-noot eieren, hoogtste 7 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1337

bestaande uit 34 stuks porselein en 1 glazen plaque, Rosenthal, gesigneerd Ivan Rabuzin, 1895/3000, diameter 36 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1338

bestaande uit 7 stuks glaswerk, w.o. zaadfles, 19e eeuw, hoogte 37 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1339

bestaande uit 3 stuks tabaksdozen, 18e eeuw, langste 16 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1340

olie op doek, 18e / 19e euuw, met fraai gestoken eiken lijst, voorstellende portret van meisje met bloemen, 58 x 68 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1341

divers, w.o. kinderservies met chinoiserie decor, hoogste 29 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1342

marmer en brons, deels verguld met voorstelling van de wetenschap, hoogte 35 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1343

bestaande uit 21 stuks w.o. portretten, grootste 25 x 15 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1344

Kelk

zilver, verguld, hoogte 22 cm., met pateen
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1345

Kolompendule

gesigneerd Le Roy Paris, hout met vergulde delen, hoogte 55 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1346

bestaande uit 3 stuks barnsteen, grootste 12 x 14 x 14 cm. en 5 stuks druiventrossen
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1347

Notarisklok

Friesland, met beschilderde wijzerplaat, hoogte 113 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1348

bestaande uit 8 stuks bronzen sculpturen, w.o. ballerina, hoogte 46 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1349

bestaande uit 4 stuks bijbels, met Hollands zilveren sloten, grootste 10 x 14 x 8 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1350

bestaande uit 2 flessen port, Kopke 1982 Vintage port en Kopke Colheita 1990, hoogte 29 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1351

bestaande uit 18 stuks lijsten en schilderijen, grootste 38 x 48 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1352

18e eeuw, Louis XVI, gesigneerd Piolaine Paria, marmer en verguld brons, hoogte 51 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1353

bestaande uit 2 stuks spiegels, w.o. gehamerde lijst, grootste 70 x 51 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1354

bestaande uit 3 stuks iconen, grootste 26 x 31 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1355

bestaande uit 7 stuks lijstwerk, w.o. prenten met voorstelling van paardenrennen, grootste 80 x 50 cm. Dit kavel wordt niet verstuurd.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1356

Modeltheater

Zweden, getiteld “E. Blot Til Lyst” met vele poppen en achtergronden, 57 x 53 x 35 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1357

gesigneerd Nolet a Gand, verguld brons, met voorstelling van putti, hoogte 56 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1358

Notarisklok

Friesland, hoogte 112 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1359

Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100