• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

1360

bestaande uit 12 flessen wijn, w.o. Vespral 1993 Reserva en Morgon Cuvee Prestige, hoogste 31 cm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1361

bestaande uit 6 stuks speelgoed, w.o. pop gemerkt A.M. Germany, lengte 43 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1362

Notarisklok

Friesland, met beschilderde wijzerplaat, hoogte 125 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1363

bestaande uit 4 stuks kroonluchters en 1 wandornament, hoogste 65 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1364

bestaande uit 3 stuks iconen, grootste 34 x 34 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1365

kristal, bestaande uit 13 stuks wijnglazen, 1 schenkkan, en 2 koelers, merk Saint Louis, decor Tommy, hoogte schenkkan 28 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1366

bestaande uit 14 stuks koper en brons, w.o. plaquette naar Philip Sadee, 23 x 22 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1367

gemerkt op het uurwerk Pompon a Paris, verguld brons, voorstellende putti en ram, hoogte 33 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1368

Lectuurbak

mahoniehout, met lade, 46 x 52 x 36 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1369

Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1370

Geldkist

17e eeuw, met afsluitbare binnenkist, beschildering van Hollandse landschappen, op houten onderstel, afmeting kist 72 x 45 x 45 cm
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1371

bestaande uit 21 stuks divers, w.o. koppel koperen kandelaren, hoogte 28 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1372

Klokstel

3-delig, gesigneerd Crossaert Roelants & Cie, Gand, Amsterdam, Bruxelles, albast, met 2 vazen, hoogte 43 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1373

bestaande uit 15 stuks divers, w.o. kist met parqueterie, 25 x 11 x 18 cm. en dwarsfluit in foedraal
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1374

bestaande uit 8 stuks divers, w.o. achterglas schildering van Maria met kind, grootste 23 x 28 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1375

Compleet

interieur, ontwerp Lars Sjoberg, getiteld 18th century, geproduceerd door Ikea, in de jaren ,90, bestaande uit 17 stuks meubelen, 2 spiegels, 2 wandapplieken en 69 stuks servies goed. Deels met originele dozen en brochures.
Estimate: € 1800 - € 3600
Startprice: € 1200
1376

Bakbarometer

ca. 1800, gesigneerd J Solaro Groningen, lengte 132 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1377

olie op doek, voorstellende damesportret, 19e eeuw, Vlaanderen, afmetingen lijst 96 x 112 cm. Dit kavel wordt niet door ons verstuurd.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1378

marmer, voorstellende dame uit de jaren ‘20, hoogte 50 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1379

Frankrijk, 18e eeuw, biscuit met verguld bronzen ornamenten, hoogte 53 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1380

Wereldkaart

door Justus Danckerts ( 1635 - 1701 ), 58 x 50 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1381

Miniatuur

portret van koningin Wilhelmina, t.g.v. het 25 jarig jublileum, in zilveren montuur 800/1000, met foedraal, hoogte 12 cm., inclusief boek The portrait Miniatures, waarin deze staat afgebeeld en beschreven, glas is manco
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1382

Tafelklok

gemerkt Jaeger-leCoultre, model Marina, decor Chinoiserie, 22 x 17 x 5 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1383

voorstellende Marie Antoinette, biscuit, Frankrijk, hoogte 77 cm. Dit kavel wordt niet door ons verstuurd.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1384

Kaart

Europa, door Justus Danckerts ( 1635 -1701 ), 60 x 50 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1385

Pied de stal

massief wit marmer, hoogte 106 cm. Dit kavel wordt niet door ons verstuurd.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1386

bestaande uit 2 stuks prenten, Globe terestre, 1705, Amsterdam, 13 x 19- cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1387

bestaande uit een snuifdoos, met afbeelding van Lodewijk Napoleon, en een bronzen buste op marmeren voet, hoogte 25 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1388

bestaande uit 2 kaders, w.o. Carte generale des 17 provinces des Pais Bas door P. de la Feuille, 1729, 26 x 18 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1389

bestaande uit 5 stuks bijbels, w.o. met zilveren en gouden sloten, grootste 30 x 38 x 10 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400