• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

1390

Klokstel

3 delig, gesigneerd E. Hebert, 19e eeuw, hoogte 63 cm.
Estimate: € 1800 - € 3600
Startprice: € 1200
1391

verguld bronzen kandelaren, 19e eeuw, hoogte 29 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1392

bestaande 5 ikonen, grootste 18 x 22 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1393

bestaande uit 7 stuks porselein, w.o. kop en schotel, gemerkt KPM, diameter 15 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1394

bestaande uit 2 stuks schilderijen, 19e eeuw, w.o. Patrick Allan - Fraser, grootste 63 x 76 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1395

bestaande uit 3 stuks fruitmanden, porselein, vieux de Paris, 19e eeuw, breedste 35 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1396

bestaande uit 2 stuks Optica prenten van Batavia en St. Eustache door J.B. Bergmuller, ca. 1790, 43 x 33 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1397

Miniatuur

voorstellende Hortense, vrouw van Lodewijk Napoleon Bonaparte, koning van Nederland, met haar 3 kinderen, 11 x 13 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1398

met 3 stuks kaders, w.o. aquarel op handgeschept papier, gesigneerd, 8 x 15 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1399

kandelaren, brons, Art Deco, hoogte 29 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1400

Spiegel

Empire period, hoogte 142 cm., nog te restaureren
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1401

kandelaren, brons, 19e eeuw, hoogte 26 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1402

bestaande uit 2 pistolen en 2 kandelaren, w.o. 18e eeuwse schijfkandelaar, hoogte 23 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1403

Haardstuk

brons, 19e eeuw, breedte 102 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1404

Prent

Engeland, met jachtvoorstelling, getiteld The Cheshire Hunt, 19e eeuw, 93 x 55 cm. Dit kavel wordt niet door ons verstuurd
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1405

miniaturen, w.o. portretsilhouetten, langste 34 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1406

w.o. schilderij, olie op paneel, voorstellende interieur, 13 x 9 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1407

terra cotta, Duitsland, ca. 1920, voorstellende ruiter met paard, hoogte 62 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1408

Kaart

van Zeeland, door Nicolaes Visscher, ca. 1660, 60 x 48 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1409

Litho

Carlos Merida, 28 x 333 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1410

bestaande uit 4 stuks aardewerk, w.o. hond, gemerkt Goebel, hoogte 14 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1411

Kandelaar

verguld hout, 18e eeuw, hoogte 146 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1412

4 stuks, w.o. Indonesische krissen, langste 54 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1413

olie op doek, gedateerd 1837, 41 x 51 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1414

Pistool

percussie, ca. 1850, gesigneerd Montigny arc du Roi des Pays-Bas a Bruxelles, met fraai gestoken kolf, lengte 42 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1415

Stoel

17e eeuw, eikenhout, hoogte 91 cm., provenance uit Palazzo Davanzati in Florence
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1416

bestaande uit 2 stuks uitgaves Demonstrations Elementaires de Botanique, 1746, met honderden etsen, 20 x 26 x 4 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1417

olie op board, voorstellende schapen in landschap, gesigneerd en gedateerd 1935, 61 x 34 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1418

grote verzameling prenten en etsen van Zeeland, w.o. oud gekleurd, grootste 30 x 22 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1419

Spiegel

Venetie, 18e eeuw, houten kader, 60 x 88 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300