• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

1420

Uitgave

Recueil de planches, 1786, 25 x 32 x 9 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1421

Prent

voorstellende Henry Guillaume, baron van Breda, 32 x 43 cm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1422

prenten en etsen, Veere Zeeland, grootste 31 x 23 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1423

Kandelaar

metaal op hout, 18e eeuw, hoogte 82 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1424

brons, geisigneerd Guido Sgaravatti, hoogte 36 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2000

eierschaal porselein, bestaande uit 2 stuks vaasjes, 3 schoteltjes en 1 kopje, gemerkt Rozenburg Den Haag, hoogste 12 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
2200

siervazen, plateel, gemerkt Rozenburg Den Haag, beschilderd met zonnebloemen, hoogte 24 cm., beiden gerestaureerd
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2201

Vaas

plateel, gemerkt Rozenburg Den Haag, floraal decor, hoogte 32 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
2202

bestaande uit 2 stuks vazen, gemerkt Rozenburg Den Haag, gestileerd floraal decor, hoogte 27 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2203

Vaas

plateel, gemerkt Rozenburg Den Haag, floraal decor, hoogte 27 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2204

bestaande uit 2 stuks vazen, plateel, gemerkt Rozenburg Den Haag, floraal decor, hoogste 25 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2205

bestaande uit 2 stuks vazen, wit plateel, gemerkt Rozenburg Den Haag, w.o. met decor van vogels, hoogste 25 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2206

knobbelvazen, gemerkt Rozenburg Den Haag, beschilderd met chrysanten, hoogte 19 cm., waarvan 1 gerestaureerd
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2207

siervazen, plateel, gemerkt Rozenburg Den Haag, floraal decor, hoogte 19 cm., waarvan 1 gerestaureerd
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2208

Vaas

plateel, gemerkt Rozenburg Den Haag, floraal decor, hoogte 16 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2209

Vaas

plateel, gemerkt Rozenburg Den Haag, met beschildering van vogels en bloemen, hoogte 35 cm., gerestaureerd
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2210

bestaande uit 2 stuks vazen, plateel, gemerkt Rozenburg Den Haag, gestileerd floraal decor, hoogste 16 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2211

Schotel

plateel, gemerkt Rozenburg Den Haag, Unica met beschildering van draak en kikker, diameter 40 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
2212

bestaande uit 2 stuks vazen, plateel, gemerkt Rozenburg Den Haag, gestileerd floraal decor, hoogste 16 cm., beide gerestaureerd
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2213

Vaas

plateel, gemerkt Rozenburg Den Haag, floraal decor, hoogte 28 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2214

bestaande 3 stuks plateel, gemerkt Rozenburg Den Haag, w.o. bonbonniere, hoogste 14 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2215

bestaande uit 2 stuks vazen, gemerkt Rozenburg Den Haag, floraal decor, hoogste 25 cm., beiden gerestaureerd
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2216

Schotel

plateel, gemerkt Rozenburg Den Haag, met beschildering van molens in landschap, diameter 27 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2217

bestaande uit 2 stuks vazen, plateel, gemerkt Rozenburg Den Haag, w.o. zonnebloem decor, hoogste 29 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2218

Schotel

plateel, gemerkt Rozenburg Den Haag, Juliana aardewerk, diameter 27 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2219

bestaande uit 3 stuks plateel, gemerkt Rozenburg Den Haag, w.o. olielamp, hoogste 34 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2220

bestaande uit 4 stuks gemberpotten, gemerkt Rozenburg Den Haag, hoogte 12 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2221

bestaande uit 4 stuks plateel, gemerkt Distel, w.o. koppel likeurkannen met oud Hollands decor, hoogste 29 cm., waarvan 2 gerestaureerd
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2222

Vaas

plateel, gemerkt Distel, gestileerd floraal decor, hoogte 28 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2223

bestaande uit 3 stuks vazen, gemerkt Distel, w.o. met reliefdecor van zeepaard, hoogste 15 cm., hoogste vaas gerestaureerd
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80