• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

2224

bestaande uit 2 stuks vazen, gemerkt Distel, ingegrift decor van o.a. molen in landschap, hoogste 31 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2225

bestaande uit 1 vaas en 1 schotel, gemerkt Distel, ingegrift decor van o.a. schepen op zee, hoogste 21 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2226

bestaande uit 2 stuks vazen, gemerkt Distel, ingegrift decor van o.a. schepen aan het strand, hoogste 31 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2227

bestaande uit 2 stuks vazen, gemerkt Distel, ingegrift decor van o.a. mensen in landschap, hoogste 31 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2228

Vaas

plateel, gemerkt Distel, abstract decor, hoogte 32 cm., gerestaureerd
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2229

bestaande uit 2 stuks vazen, gemerkt Distel, w.o. Carduus, hoogste 26 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2230

bestaande uit 3 stuks vazen, gemerkt Distel, w.o. koppel met decor van Libelle, hoogste 19 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2231

Kan

plateel, gemerkt Faience de Purmerende, Wed. Brantjes & Co., met decor van vrouw in kledendracht, hoogte 42 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2232

vazen, plateel, gemerkt Faience de Purmerende, Wed. Brantjes & Co., floraal decor, hoogte 22 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2233

vazen, plateel, gemerkt Faience de Purmerende, Wed. Brantjes & Co., floraal decor, hoogte 20 cm., beiden gerestaureerd
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2234

bestaande uit 2 stuks kannen, plateel, gemerkt Faience de Purmerende, Wed.Brantjes & Co., floraal decor, hoogte 17 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2235

bestaande uit 2 stuks vazen, plateel, w.o. gemerkt Zuid Holland, , hoogste 18 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2236

bestaande uit 2 stuks vazen, plateel, w.o. gemerkt Faience de Purmerende, Wed. Brantjes & Co., hoogste 26 cm., hoogste gerestaureerd
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2237

Kan

plateel, gemerkt Haga Purmerend, floraal decor, hoogte 18 cm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
2238

bestaande uit 2 stuks vazen, plateel, gemerkt Holland Utrecht, gestileerd floraal decor, hoogste 26 cm., beiden gerestaureerd
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2239

bestaande uit 2 stuks vazen, plateel, gemerkt Holland Utrecht, gestileerd floraal decor, hoogste 24 cm., hoogste gerestaureerd
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2240

bestaande uit 3 stuks vazen, plateel, Utrecht Holland, hoogste 24 cm., middelste gerestaureerd
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2241

bestaande uit 2 stuks likeurkannen, plateel, gemerkt Holland Utrecht, floraal decor en tekst Wijnand Fockink, Amsterdam 1679, hoogte 21 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2242

Vaas

plateel, gemerkt Holland Utrecht, deel van een klokkenstel, hoogte 30 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2243

Vaas

plateel, gemerkt Holland Utrecht, Pauw decor, hoogte 27 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2244

bestaande uit 2 stuks plateel, w.o. vaas, gemerkt St. Lukas Utrecht, hoogste 19 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2245

bestaande uit 4 stuks aardewerk, w.o. vaas, plateel, gemerkt Old Moravian Pottery, hoogste 23 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2246

bestaande uit 2 stuks vazen, wit plateel, gemerkt Zuid Holland, Gouda, floraal decor, hoogste 29 cm., kleinste gerestaureerd
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2247

bestaande uit 2 stuks vazen, wit plateel, gemerkt Zuid Holland, Gouda, floraal decor, hoogste 23 cm., een gerestaureerd
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2248

bestaande uit 3 stuks wit plateel, gemerkt Zuid Holland, Gouda, w.o. dekseldoosje, decor Helene, hoogste 17 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2249

bestaande uit 4 stuks vazen, plateel, gemerkt Zuid Holland, Gouda, w.o. koppel bolvazen, hoogste 28 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2250

bestaande uit 2 stuks vazen, plateel, gemerkt Zuid Holland, Gouda, w.o. met ingeknepen zijden, hoogste 26 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2251

bestaande uit 2 stuks vazen, plateel, gemerkt Zuid Holland, Gouda, w.o. met ingeknepen zijden en oren, hoogste 23 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2252

bestaande uit 2 stuks vazen, plateel, gemerkt Zuid Holland, w.o. wit plateel, hoogste 17 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2253

bestaande uit 2 stuks dekselvazen, wit plateel, afzonderlijk gemerkt Gouda Holland en Delft Holland, hoogte 54 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100