• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

2254

bestaande uit 4 stuks vazen, wit plateel, gemerkt Zuid Holland, Gouda, w.o. steelvaas met oren, hoogste 42 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2255

Kastsel

3-delig, wit plateel, gemerkt Gouda Holland, met decor van chrysanten, hoogste 33 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2256

bestaande uit 3 stuks cachepots, gemerkt Gouda plateel, Oud-Gouda, Zuid Holland, decor Modica, hoogste 27 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2257

bestaande uit 5 stuks vazen, plateel, w.o. koppel met oud Hollands decor, Amphora Austria, hoogste 25 cm., waarvan 1 gerestaureerd en chip
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2258

bestaande uit 4 stuks vazen, plateel, w.o. gemerkt Keramis, Belgie, hoogste 47 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2259

bestaande uit 2 stuks vaasjes, gemerkt Rozenburg Den Haag, hoogte 10 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2260

bestaande uit 4 stuks aardewerk, w.o. ontwerp W.C. Brouwer, hoogste 20 cm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
2261

bestaande uit 10 tegels, w.o. landschap met molens naar Maris, grootste 26 x 16 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2262

Dekselvaas

gemerkt Royal Copenhagen Denmark, blauw-wit floraal decor, hoogte 30 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2263

bestaande uit 4 stuks sculpturen, gips en plateel, w.o. waterdraagster, gesigneerd Simon, hoogste 53 cm., waarvan 1 gerestaureerd en chip
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2264

bestaande uit 19 stuks aardewerk, w.o. set bruin plateel met floraal decor, hoogste 16 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2265

bestaande uit 5 stuks sculpturen, porselein en plateel, w.o. gemerkt Plateelbakkerij Zuid Holland, hoogste 29 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2266

Schotel

gemerkt De Porceleyne Fles, met voorstelling naar d’Hondecoeter, decor Leon Senf, diameter 23 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
2267

bestaande uit 9 stuks plateel, w.o. stel vazen, gemerkt Gouda Holland, decor Goes, hoogste 32 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2268

bestaande uit 19 stuks plateel, w.o. vaas gemerkt Rozenburg Den Haag en Plantenhanger, gemerkt Arnhem Holland, hoogste 21 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2269

bestaande uit 11 stuks plateel, w.o. vaas, gemerkt Flora Gouda Holland Unique, hoogste 31 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2270

bestaande uit 11 stuks schotels, plateel, w.o. set van 4 stuks, gemerkt Arnhem Holland, decor Roma, grootste diameter 38 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2271

Kan

plateel, gemerkt Faience de Purmerende, Wed. Brantjes & Co., floraal decor, hoogte 17 cm.
Estimate: € 400 - € 800
Startprice: € 260
2272

plateel, w.o. gemerkt Rozenburg Den Haag, hoogste 17 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2273

Oorvaas

aardewerk, gesigneerd met monogram Herman Kahler, hoogte 21 cm.
Estimate: € 280 - € 550
Startprice: € 180
2274

Vaas

aardewerk, gemerkt Clement Massier, hoogte 22 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
2275

Schotel

gemerkt Ram Arnhem, ontwerp Colenbrander, 17/100, diameter 41 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
2276

Midiset

gesigneerd H. Bonjour, Frankrijk, ca. 1910, met inlegwerk, voorstellende kikkers, 57 x 72 x 38 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
2400

Hanglamp

Pate de Verre, Art Nouveau, Frankrijk, gesigneerd G.V. de Croismare, diameter 48 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2401

bestaande uit 4 stuks vaasjes, gesigneerd Daum Nancy, cameotechniek, hoogste 12 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2402

Vaas

gesigneerd Le Verre Francais, Charles Schneider, cameotechniek, 14 cm. in diameter.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2403

glaswerk, bestaande uit 2 vazen en een dekseldoos, gesigneerd Leune, hoogste 31 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2404

Vaas

gesigneerd Galle, cameotechniek, hoogte 16 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2405

glaswerk, bestaande uit 2 vazen en een bonbonniere, gesigneerd Peynaud, hoogste 22 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2406

bestaande uit 4 stuks glaswerk, w.o. vaas in smeedijzeren montuur, gesigneerd Delatte Nancy, hoogste 26 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80