• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

2407

bestaande uit 4 stuks vazen, w.o. koppel groen kristal met ingeperst motief, Bacarrat, hoogste 13 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2408

bestaande uit 2 koppels vazen, w.o. pique-fleurs, gemerkt Bacarat, hoogste 21 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2409

Presse papier

kristal, voorstellende bison, gesigneerd Lalique France, hoogte 10 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2410

bestaande uit 4 stuks vazen, w.o. geiriseerd met bloemen decor, Poschinger, hoogste 32 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2411

Vaas

gesigneerd Legras, zuur geetst Art Deco decor, hoogte 28 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2412

bestaande uit 3 vazen, gemerkt Legras, Mont Joye, w.o. met decor van viooltjes, hoogste 20 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2413

bestaande uit 2 vazen, gesigneerd Louis Leloup, hoogste 39 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2414

bestaande uit 4 stuks glaswerk, w.o. koppel vazen, Pallme Konig & Habel, hoogste 22 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2415

bestaande uit 3 stuks glazen sculpturen, w.o. voorstellende de Heilige Theresia, gemerkt Etling France, hoogte 19 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2416

Schaal

WMF, Myra glas, diameter 20 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2417

bestaande uit 8 stuks glaswerk, w.o. schaaltje, Louis Comfort Tiffany en koppel vazen met tinnen montuur, hoogste 16 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2418

bestaande uit 3 stuks vazen, w.o. gedecoreerd met orchideeen, Heckert, hoogste 22 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2419

bestaande uit 2 stuks vazen, w.o. gemerkt Mont Joye, hoogste 29 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2420

Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2421

Schaal

WMF, Myra glas, op houten standaard, diameter 29 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2422

bestaande uit 2 stuks vazen, w.o. gesigneerd Legras, hoogste 21 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2423

bestaande uit 2 stuks vazen, Boheems, w.o. Loetz, hoogste 27 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2424

Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2425

bestaande uit 2 stuks vazen, Boheems, w.o. Loetz met floraal decor in goud emaille, hoogste 9 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2426

bestaande uit 2 stuks vazen, Boheems, w.o. Loetz, roze geiriseerd, hoogste 16 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2427

bestaande uit 3 stuks vazen, Boheems, w.o. Pallme Konig & Habel, hoogste 20 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2428

bestaande uit 2 stuks schalen, w.o. groen geiriseerd, grootste diameter 22 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2429

bestaande uit 4 stuks vaasjes, Loetz, hoogste 6 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2430

bestaande uit 2 stuks vazen, Loetz, hoogste 27 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2431

bestaande uit 2 stuks schalen, Loetz, hoogste 18 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2432

kristal op marmeren voet, voorstellende vogel, hoogte 21 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2433

bestaande uit 7 stuks glas en kristal, w.o. gesigneerd Branle, vrij geblazen vorm, titel Orchidee, hoogste 20 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2434

bestaande 3 lampen, w.o. glazen beschilderde lampvoet met lederen kap, hoogste 36 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2435

bestaande uit 2 stuks vazen, w.o. solifleur in tinnen montuur, Frankrijk, hoogste 22 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2436

bestaande uit 3 stuks vazen, w.o. groen gematteerd met rode basis, Poschinger, hoogste 47 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80