• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

2437

bestaande uit 3 stuks glaswerk, w.o. schaal, WMF Ikora, diameter 27 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2438

bestaande uit 8 stuks parfumflesjes en 1 vaasje, hoogste 12 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2439

bestaande uit 2 stuks sculpturen en 1 parfumfles, hoogste 12 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2440

bestaande uit 5 stuks vaasjes, w.o. Duits met opgelegd zilver, hoogste 15 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2441

bestaande uit 4 stuks vazen, Boheems, w.o. Haida, ontwerp Beyermann, hoogste 19 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2442

bestaande uit 3 stuks vaasjes, Josef Riedel, groen glas met goud beschildering en gekleurde glasdruppels, hoogste 10 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2443

bestaande uit 5 stuks glaswerk, w.o. Moser Karlsbad, blauwe dekselschaal met goud beschildering, hoogste 27 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2444

bestaande uit 5 stuks glaswerk, w.o. vaas met gegraveerde bloemen, gemerkt Moser Karlsbad, hoogste 15 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
2445

glaswerk, deels gesigneerd Emile Galle, bestaande uit 6 waterglazen, 3 rode wijnglazen, 7 portglazen en 1 karaf, hoogste 29 cm., een set met deze uitvoering is in het bezit van Musee de l’Ecole de Nancy
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
2446

Vaas

gesigneerd Schneider, met stippelsignering, ca. 1930, hoogte 58 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
2447

Schaal

Frankrijk, ca. 1950, gesigneerd Daum France, lengte 73 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2448

Lamp

gesigneerd Le Verre Francais, ontwerp Charles Schneider, cameo techniek, glas met smeedijzeren montuur, hoogte 34 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
2449

Vaas

gesigneerd Daum Nancy, geel en oranje glas met floraal decor, cameotechniek, hoogte 33 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
2450

Lamp

gesigneerd Le Verre Francais, ontwerp Charles Schneider, cameo techniek, glas met smeedijzeren montuur, hoogte 37 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
2451

Vaas

gesigneerd Le Verre Francais, ontwerp Charles Schneider, rood en oranje glas met gestileerd floraal decor, cameotechniek, hoogte 30 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
2452

bestaande uit o.a. vaas, Art Nouveau periode, hoogte 39 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2453

glaswerk, w.o. flutes, hoogte 24 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
2600

bestaande uit 4 stuks cloisonne tegels, gemerkt De Porceleyne Fles, w.o. papegaai, grootste 43 x 12 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2601

bestaande uit 10 stuks cloisonne tegels, gemerkt De Porceleyne Fles, w.o. haan, grootste 12 x 33 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2602

bestaande uit 4 stuks cloisonne tegels, gemerkt De Porceleyne Fles, w.o. maraboe, grootste 43 x 12 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2603

bestaande uit 12 stuks cloisonne tegels, gemerkt De Porceleyne Fles, w.o. molens, grootste 10 x 21 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2604

bestaande uit 14 stuks cloisonne tegels, gemerkt De Porceleyne Fles, w.o. visser, grootste 23 x 12 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2605

bestaande uit 16 stuks cloisonne herdenkingstegels , gemerkt De Porceleyne Fles, w.o. Zeelandia 1900-1950, grootste 20 x 29 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2606

bestaande uit 15 stuks cloisonne herdenkingstegels, gemerkt De Porceleyne Fles, w.o. Walcheren moet droog!, grootste 14 x 20 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2607

bestaande uit 13 stuks cloisonne tegels, gemerkt Westraven Utrecht, w.o. Herdenkingstegels WO II, grootste 16 x 20 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2608

bestaande uit 15 stuks cloisonne tegels en 1 schotel, gemerkt De Porceleyne Fles, w.o. Zierikzee en Veere, grootste 16 x 20 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2609

bestaande uit 13 stuks cloisonne tegels, gemerkt Westraven Utrecht, w.o. Vlissingen-Gevangentoren en De Vliegende Hollander, grootste 12 x 15 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2610

bestaande uit 16 stuks cloisonne tegels, gemerkt De Porceleyne Fles, w.o. herdenkingstegel Naionaal Luchtvaart Fonds 1934, grootste 14 x 20 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2611

bestaande uit 15 stuks cloisonne wapentegels, gemerkt De Porceleyne Fles, w.o. Dreischor en Delfshaven, 12 x 12 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2612

bestaande uit 15 stuks cloisonne wapentegels, gemerkt De Porceleyne Fles, w.o. Duiveland en Zoutelande, 12 x 12 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100