• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

1030

bestaande uit 1 mijnwerkerslamp, hoogte 29 cm., en 4 stuks vijzels, w.o. met stamper
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1031

lampen, deels verguld brons en marmer, voorstellende kinderen met bloemstengel, hoogte lampvoet 58 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1032

Regulateur

Duitsland, gesigneerd Suchs, met floraal snijwerk, hoogte 85 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1033

Gravure

getiteld: “Oud Middelburgh in den jaare 1400”, 18e eeuw, 68 x 27 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1034

Naaitafel

mahoniehout, met parelrand, 53 x 75 x 41 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1035

olie op doek, voorstellende stilleven met zeedistel en aziatisch porselein, gesigneerd Joan B.N. v. Gent, 40 x 50 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1036

bestaande uit 2 stuks Demi Lune console tafels, China, gepolychromeerd, hoogste 82 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1037

aardewerk, bestaande uit 4 schotels, 1 snotneus en 1 cachepot, grootste diameter 25 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1038

Pied de stal

met cachepot, gedecoreerd met reiger, hoogte 80 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1039

Naaitafel

mahoniehout met wortelnoten, op getorste stam, 37 x 81 x 30 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1040

Icoon

Rusland, ca. 1700, genezingsicoon, 38 x 44 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1041

bestaande uit 2 stuks sculpturen, w.o. gemerkt Royal Dux, voorstellende pierrot, hoogste 30 cm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
1042

Staand horloge

Amsterdam, gesigneerd G. van der Wal, 18e eeuw, wortelnoten gefineerde kast, hoogte 283 cm.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
1043

Kaart

getiteld: “Provinces de Pay Bas, Divisees suivant Les Traites”, door Nicolas de Fer,1716, 61 x 46 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1044

Naaitafel

wortelnoten, met 8 kantig blad, 44 x 73 x 44 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1045

olie op doek, voorstellende romantisch landschap, gesigneerd J.M. Jansen, 104 x 82 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1046

gravures en drukwerk, w.o. boek, getiteld “Verriere en Bois et en Bouteilles” met 56 gravures, 27 x 41 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1047

Frankrijk, Empire, vuurverguld, gesigneerd Le Roi Paris, hoogte 48 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1048

bestaande uit 2 stuks borduurwerken in lijst, met bijbelse voorstelling, grootste 70 x 76 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1049

Naaitafel

eikenhout, met 8 kantig blad, 44 x 64 x 44 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1050

Icoon

Rusland, 19e eeuw, voorstellende de synaxis der engelen, 29 x 35 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1051

Armstoel

18e eeuw, met geschoren fluweel bekleed, eikenhout, hoogte 109 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1052

Staand horloge

gesigneerd William Atkinson, Sheffield, ca. 1740, eikenhouten kast, hoogte 215 cm.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
1053

bestaande uit 4 stuks gravures van Bergen Op Zoom, w.o. getiteld: “ Attaques de Berg Op Zoom du 14 au 15 Julliet 1747”grootste 49 x 32 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1054

Naaitafel

mahoniehout, notenhouten blad met inlegwerk, 47 x 72 x 47 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1055

olie op doek, voorstellende jongen met hond, ongesigneerd, 65 x 81 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1056

Icoon

met vergulde riza, voorstellende moeder Gods, 38 x 45 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1057

Staand horloge

Amsterdam, gesigneerd Pieter Klock, ca. 1700, mahoniehouten kast, hoogte 211 cm.
Estimate: € 4600 - € 9200
Startprice: € 3000
1058

olie op panel, voorstellende stilleven met tinnen kan, glazen en taart, gesigneerd links midden “MB De Stomme”, (1611 - 1664),Maerten Boelema was een leerling van Heda, 71 x 59 cm.
Estimate: € 18000 - € 36000
Startprice: € 12000
1059

Naaitafel

mahoniehout, met rond blad op driepoot, 40 x 72 x 40 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100