• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

2613

bestaande uit 15 stuks cloisonne wapentegels, gemerkt De Porceleyne Fles, w.o. Helder en Wassenaar, 12 x 12 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2614

bestaande uit 15 stuks cloisonne wapentegels, gemerkt De Porceleyne Fles, w.o. Kralingen en Hoorn, 12 x 12 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2615

bestaande uit 15 stuks cloisonne wapentegels, gemerkt De Porceleyne Fles, w.o. Loosdrecht en Schiebroek, 12 x 12 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2616

bestaande uit 15 stuks cloisonne wapentegels, gemerkt De Porceleyne Fles, w.o. Schoterland en Zeelandia, 12 x 12 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2617

bestaande uit 16 stuks tegels, gemerkt Klinkenberg Zeist, w.o. Heelsum ‘t Kerkje en Stadhuis Middelburg, grootste 8 x 13 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2618

bestaande uit 16 stuks tegels, gemerkt Klinkenberg Zeist, w.o. Alkmaar en Raadhuis Zandvoort, 8 x 13 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2619

bestaande uit 15 stuks cloisonne tegels, gemerkt Westraven Utrecht, w.o. Beverwijk en Halve Maen, 10 x 10 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2620

bestaande uit 13 stuks cloisonne tegels, gemerkt Westraven Utrecht, w.o. ooievaar en Sint Christoffel, grootste 16 x 20 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2621

bestaande uit 28 stuks relieftegels, gemerkt Hobra, w.o. Reeuwijkse Plassen en Volendam, grootste 16 x 14 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2622

bestaande uit 27 stuks relieftegels, gemerkt Hobra, w.o. molens, grootste 11 x 21 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2623

bestaande uit 28 stuks relieftegels, gemerkt Hobra, w.o. Jantje van Sluis en Texel Schapenboet, grootste 11 x 21 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
2624

bestaande uit 27 stuks tegels, w.o. tegeltableau met beschildering van schepen, gemerkt Mosa, grootste 46 x 30 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3000

met 6 rijen gefacetteerd granaat, op zilver geregen, aan een 14 Krt. gouden zeugslot, uit de Zuid-Bevelandse streekdracht, diameter kralen 7 - 8 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3001

mutsenspelden, gebruikt in de rouwdracht van Zuid-Beveland, lengte 84 mm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
3002

met 9 rijen 19e eeuws bloedkoraal, aan groot 18 Krt. gouden haakslot, uit de klederdracht van Zuid-Beveland, diameter kralen 10 - 12 mm., gewicht maar liefst 664 gram en daarmee het zwaarste collier ooit geveild bij ons veilinghuis.
Estimate: € 4600 - € 9200
Startprice: € 3000
3003

Haakslot

goud, gedragen in de nek bij de Zuid-Bevelandse klederdracht, lengte 93 mm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
3004

mutsenspelden, zogenaamde waaierspelden, met parelmoer, gedecoreerd, 14 Krt. goud, lengte 80 mm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
3005

krulhangers, zogenaamde prikkelbellen, gedragen in de klederdracht van Zuid-Beveland, 14 Krt. goud, lengte 84 mm., een weinig voorkomend koppel
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
3006

bestaande uit 2 stuks parfumflesjes met gouden dop, in foedraal, lengte 10 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3007

Herenhorloge

merk Monnard, 14 Krt. gouden kast, diameter 29 mm., aan lederen band
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
3008

keelknopen, 14 Krt. goud, gedragen in Zeeland, diameter 35 mm.
Estimate: € 1100 - € 2200
Startprice: € 700
3009

Armband

met 4 rijen parels, diameter 7 mm., met 14 Krt. gouden sluiting bezet met 8 diamanten
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3010

Dopring

uit de Zeeuwse klederdracht, 14 Krt. goud, ringmaat 19, hoogte 17 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3011

bestaande uit een kaphoed en een paeremes, lengte mes 33 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3012

Herenhorloge

merk Breitling, Airwolf, Chronometer, diameter kast 47 mm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
3013

bestaande uit 4 stuks 14 Krt. gouden broches, grootste bezet met oud Europees geslepen diamanten, diameter 38 mm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
3014

Hoofdijzer

zilver, met 14 Krt. gouden boeken, uit de streekdracht van Friesland, meesterteken G. Hofman Kollum ( 1890 - 1919 ), met foedraal
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3016

Herenhorloge

merk Raymond Weil, Parsifal, chronograaf, automaat, 18 Krt. gouden kast, diameter 39 mm., aan lederen band
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
3017

Beugeltas

met gebreide kraaltjes, floraal decor, beugel met papagaaien gegraveerd, 18e eeuw, breedte 150 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3018

Krulhanger

zogenaamde prikkelbel, 14 Krt. goud, gedragen in de Nieuwlandse dracht, lengte 78 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200