• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

3049

Damesring

18 Krt. goud, bezet vele diamanten, w.o. een marquise geslepen blauwe diamant, 4 x 9 mm., ca. 0.5 Ct., ringmaat 20
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3050

mutsenspelden, uit de Zuid-Bevelandse klederdracht, meesterteken I T, lengte 108 mm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
3051

met 6 rijen 19e eeuws bloedkoraal, aan groot 18 Krt. gouden slot, ca. 32 gram, uit de klederdracht van Zuid-Beveland, diameter kralen 8 - 9 mm., gewicht 314 gram
Estimate: € 2400 - € 4800
Startprice: € 1600
3052

Herenhorloge

merk Omega, model Seamaster de Ville, 14 Krt. goud, aan lederen band, breedte kast 31 mm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3053

bestaande uit koppel mutsenspelden, 2 stuks kaphoeden en 1 kanten muts, lengte spelden 10 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3054

Oorijzer

zilver, met 14 Krt. gouden krullen, uit de streekdracht van Schouwen-Duiveland
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3055

Damesring

14 Krt. goud, bezet met 18 briljant geslepen diamanten, grootste diameter 2,8 mm., lengte 23 mm., ringmaat 16
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3056

Horloge

merk Wittnauer, aan lederen band, diameter kast 30 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3057

krulhangers, 14 Krt. goud, zogenaamde bloempotbellen, gedragen in de streekdracht van Nieuw- en St. Joosland, lengte 77 mm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
3058

Oorijzer

zilver, met 14 Krt. gouden krullen, uit de Walcherse streekdracht
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
3059

oorhangers, 14 Krt. goud, uit de Brabantse dracht, lengte 45 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3060

1 rij 19e eeuws bloedkoraal, diameter 9 - 18 mm., gewicht 256 gram
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
3061

krulhangers, zilver met goud, bezet met roosgeslepen diamanten en parel, uit de streekdracht van Schouwen-Duiveland, lengte 45 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3062

Herenhorloge

merk Longines, ontwerp Charles A. Lindbergh, automaat, aan lederen band, diameter kast 38 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3063

mutsenbellen, zogenaamde eikelbellen, uiterst zeldzaam, gedragen in Hulst, 14 Krt. goud, lengte 80 mm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
3064

19e eeuw, met hanger, waarin 5 oud Europees geslepen diamanten, grootste 6 x 6 mm., lengte hanger 35 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3065

Damesring

22 Krt. goud, bezet met 25 briljant geslepen diamanten, grootste diameter 4,5 mm., ringmaat 16
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3066

Horloge

merk Omega, model Seamaster, titanium, diameter kast 32 mm.
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
3067

zilveren mutsenspelden, gedragen in de rouwdracht van de Zuid-Hollandse eilanden, lengte 99 mm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
3068

krulhangers, zogenaamde spiegelbellen, 14 Krt. goud, uit de fraaie Thoolse dracht, lengte 90 mm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
3069

Broche

bezet met 14 oud Europees geslepen diamanten, 19e eeuw, lengte 39 mm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
3070

met 3 rijen 19e eeuws bloedkoraal, aan 14 Krt. gouden sluiting, gedragen in de dracht van Volendam, diameter kralen 11 - 17 mm., gewicht is maar liefst 371 gram, het grootste Volendamse collier wat ooit bij ons is geveild
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
3071

manchetknopen, 14 Krt. goud, gemaakt van keelknopen, diameter 22 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3072

Herenhorloge

merk Ebel, duikershorloge, aan lederen band, diameter kast 38 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3073

juwelen uit de Thoolse streekdracht, bestaande uit oorijzer met 14 Krt. gouden krullen, koppel gouden mutsen spelden, lengte 104 mm., 4 gouden spelden en een koppel krulhangers, allen bezet met granaat, en bijbehorende mutsen. Een zeldzaam complete set, welke zelden op de markt komt.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
3074

bestaande uit 2 stuks horloges, w.o. Seiko, perpetual calendar, titanium, diameter kast 39 mm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3075

Damesring

zilver op goud, bezet met oud Europees geslepen diamanten, ringmaat 18
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3076

Dameshorloge

Chopard, Geneve, model La Strada, bezet met 44 briljant geslepen diamanten
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
3077

houten broekstukken, 19e eeuw, gedragen in de Zuid-Bevelandse dracht, diameter 57 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3078

Tonnering

gebruikt als trouwring in Zeeland, 18 Krt. goud, ringmaat 20, hoogte 19 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200