• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

3079

Broche

14 Krt. gouden montuur, lengte 39 mm., waarin een camee
Estimate: € 200 - € 400
Startprice: € 140
3080

broekstukken, zilver, gedragen in de Zuid-Bevelandse klederdracht, met filigrainwerk, diameter 64 mm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3081

met 1 rij gefacetteerd granaat, met 14 Krt, gouden bijenkorf sluiting, op zilverdraad geregen, uit de dracht van Schouwen-Duiveland, diameter kralen 13 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3082

Zakhorloge

kast is gemerkt Keystone, wijzerplaat gemerkt A. Huguenin & Sons Geneve, met secondewijzer, diameter 56 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3083

strikhangers, 14 Krt. goud, gedragen in de dracht van Walcheren, lengte 62 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3084

Beugeltas

met fraai zijden tas, Chinoiseriedecor, met zilveren schotenhaak, jaarletter 1917, totale lengte 36 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3085

Armband

zilver op goud, bezet met meer dan 70 oud Europees geslepen diamanten, grootste diameter ca. 6 mm.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
3086

Zakhorloge

merk Movado, 1ste gehalte zilver. lengte geopend 62 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3087

oorhangers, 14 Krt. goud, gedragen in de klederdracht van de Zuid-Hollandse eilanden lengte 60 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3088

Borstzeug

14 Krt. goud, gedragen in de Brabantse streekdracht, breedte 70 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3089

met 1 rij parels, diameter 7 mm., lengte 95 cm., met 18 Krt. gouden sluiting bezet met 12 diamanten
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3090

Broche

zilver op goud, bezet met saffier en diamant, grootste diameter 3,3 mm., lengte 44 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3091

Voorhoofdsnaald

uit de West-Friese klederdracht, zilver op 18 Krt. goud, bezet met ruim 150 stuks oud Europees geslepen diamanten, grootste diameter 7 mm., jaarletter 1834, lengte 24 cm. en met origineel foedraal, voorzien van lakstempel. Dit is de fraaiste voorhoofdsnaald ooit bij ons geveild.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
3092

Zakhorloge

1ste gehalte zilver, met centrale secondewijzer, gemaakt voor de Aziatische markt, diameter 54 mm.
Estimate: € 200 - € 400
Startprice: € 140
3093

met 4 rijen 19e eeuws bloedkoraal, aan 14 Krt. gouden zeugslot, eveneens bezet met bloedkoralen, gedragen in de Walcherse klederdracht, diameter kralen 7 - 8 mm., gewicht 149 gram
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3094

bestaande uit 3 stuks zilveren naaldenkokers, w.o. 18e eeuw, ongekeurd, langste 103 mm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3095

Hanger

met opaal, 15 x 21 mm., in gouden montuur
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3096

Zakhorloge

merk Longines, zilver 935/1000, diameter 48 mm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
3097

Schede

voor een reisbestek, met roggehuid bekleed en zilveren beslag waarin een 18e eeuws mes en 18e eeuwse vork, met zilveren heften, onduidelijk gekeurd, lengte inclusief ketting en haak 60 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
3098

krulhangers, zogenaamde rouwklokken, rijkelijk versierd, gedragen in Axel, lengte 55 mm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
3099

juwelen, 14 Krt. goud, bestaande uit oorstekers en collier, in totaal bezet met 78 briljant geslepen diamanten
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
3100

Hanger

gekeurd 88, waarin een jade parel, lengte hanger 30 mm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
3101

strikhangers, 14 Krt. goud, gedragen in de dracht van Walcheren, lengte 46 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3102

Zakhorloge

14 Krt. goud, chronograph, met repetitie, diameter 59 mm., gewicht 126 gram
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
3103

mutsenspelden, zogenaamde torenspelden, 14 Krt. goud, met parels bezet, gedragen in de streekdracht van Nieuw- en St. Joosland, lengte 112 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3104

keelknopen, 14 Krt. goud, gedragen in Volendam, diameter 23 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3105

Broche

19e eeuw, zilver op goud, bezet met ruim 50 oud Europees geslepen diamanten, grootste diamater 7 mm., lengte 47 mm.
Estimate: € 2200 - € 4400
Startprice: € 1500
3106

Herenhorloge

merk Certina, DS Pilot Chronograph, automaat, diameter kast 43 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3107

Borstzeug

14 Krt. goud, gedragen in de Brabantse klederdracht, breedte 64 mm., lengte 131 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3108

keelknopen, 14 Krt. goud, gedragen in Arnemuiden, diameter 25 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300