• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

3109

14 Krt. goud, in de vorm van een slang, lengte 40 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
3110

zilveren broekstukken, 2e gehalte, gedragen op Zuid-Beveland, diameter 88 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3111

mutsenspelden, zogenaamde bijenkorven, bezet met parel, gedragen in de Zuid-Hollandse klederdracht, lengte 78 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3112

Herenhorloge

merk Certina, automaat, aan lederen band, diameter kast 36 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3113

oorhangers, 14 Krt. goud, gedragen in de streekdracht van Zuid-Holland, lengte 73 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3114

krulhangers, zogenaamde wisselbellen, 14 Krt. goud, bezet met aan de ene zijde granaat en aan de andere zijde bloedkoraal, uit de fraaie Thoolse dracht, lengte 78 mm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
3115

broekstukken, zilver, 19e eeuw, gedragen in de Zeeuwse klederdracht, met bijbelse voorstellingen, diameter 60 mm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3116

Herenhorloge

merk Baume & Mercier, Capeland, automaat, diameter kast 40 mm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
3117

met 4 rijen gefacetteerd granaat uit de Axelse streekdracht, 14 Krt. gouden sluiting bezet met granaten, diameter kralen 8 - 9 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3118

Morning-broche

Engeland, 19e eeuw, met miniatuur haarwerk in het midden, lengte 60 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3119

Damesring

14 Krt. goud, bezet met 12 opalen, grootste 6 x 14 mm., ringmaat 17
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
3120

broekstukken, 2e gehalte zilver, jaarletter 1915, gedragen in de Zeeuwse klederdracht, met 7 wiebers, diameter 84 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3121

14 Krt. gouden sieraden, uit de streekdracht van Drenthe, bestaande uit 2 spelden en een voorhoofdsnaald, breedte 85 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3122

Zakhorloge

merk Ulysse Nardin Locle, Geneve, diameter 53 mm., gewicht 106 gram
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3123

mutsenbellen, zogenaamde steenbellen, 14 Krt. goud, uit de streekdracht van Cadzand, bezet met granaat, lengte 78 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3124

krulhangers, 14 Krt. goud, bezet met een parel, uit de streekdracht van Schouwen-Duiveland, lengte 29 mm., een zeldzaam model wat zeer sporadisch op de markt komt.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3125

broekstukken, 2e gehalte zilver, met ruiter te paard, gedragen in de Zeeuwse klederdracht, diameter 84 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3126

Zakhorloge

18 Krt. goud, gemerkt Robbins Clark & Biddle, diameter 40 mm., gewicht 58 gram
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3127

met 2 rijen 19e eeuws bloedkoraal, sluiting van zilver op goud, met diamanten bezet, uit de West-Friese klederdracht, diameter kralen 11 - 16 mm., gewicht 189 gram
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
3128

Dames accessoire

19e eeuw, voor de zeer gegoede burgerij, vuurvergulde bloemenhouder met spiegel en balboekje, lengte 17 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3129

Armband

14 Krt. goud, bezet met 5 robijnen en 4 diamanten, diameter 3 mm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3130

Broche

zilver op goud, voorstellende vlinder, 19e eeuw, bezet met vele diamanten en opaal, 7 x 10 mm., breedte 60 mm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
3131

14 Krt. gouden mutsenbellen, gedragen in de rouwdracht van de Zuid-Hollandse eilanden, lengte 75 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3132

bestaande uit 3 stuks spanendozen en een spoorwegmandje, grootste breedte 36 cm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
3133

mutsenspelden, 14 Krt. goud, bezet parels en roosgeslepen diamant, gedragen in de streekdracht van Zuid-Holland, lengte 95 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3134

krulhangers, zogenaamde klokkenbellen, uit de Noord-Bevelandse klederdracht, 14 Krt. goud, bezet met granaten, breedte 40 mm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
3135

Damesring

18 Krt. goud, waarin een camee met de voorstelling van de 3 gratien, ringmaat 16
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3136

bestaande uit diverse zakhorloges, onderdelen en een reisklokje, grootste afmeting 5 x 7 cm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
3137

14 Krt. goud met gefacetteerd granaat, zogenaamde bootjesketting, uit de Groninger dracht, lengte 38 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3138

Tonnering

18 Krt. goud, gedragen in de Zeeuwse streekdracht hoogte 19 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200