• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

3139

Damesring

19e eeuw, 18 krt. goud, ringmaat 19
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3140

14 Krt. gouden damessieraden, elk bezet met bloedkoraal
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
3141

met 1 rij gefacetteerd granaat, op gouddraad geregen met 14 Krt. gouden sluiting, uit de fraaie Thoolse klederdracht, diameter kralen 11 - 15 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3142

bestaande uit penningen en sieraden, w.o. 14 Krt. gouden damesring, bezet met 7 ovaal gefacetteerde robijnen, ringmaat 19
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3143

krulhangers, zogenaamde spiegelbellen, 14 Krt. goud, uit de fraaie Thoolse dracht, lengte 90 mm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
3144

bestaande uit 4 stuks juwelen, w.o. een collier met 2 rijen gefacetteerd kwarts, aan 18 Krt. gouden sluiting
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3145

lot

damesringen, 14 krt. goud, allen bezet met bloedkoraal
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3146

mutsenspelden, 14 Krt. goud, bezet met parels en roosgeslepen diamanten, gedragen bij de klederdracht van de Zuid-Hollandse eilanden, lengte 100 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3147

bestaande uit 7 stuks zakhorloges, w.o. Waltham, zilver, diameter 52 mm., gewicht 117 gram
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3148

met 3 rijen gefacetteerd granaat, aan 14 Krt. gouden sluiting, gedragen in de dracht van Volendam, diameter kralen 12 - 14 mm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
3149

Broche

14 Krt. gouden montuur, lengte 49 mm., waarin een camee
Estimate: € 200 - € 400
Startprice: € 140
3150

Signet

18 Krt. goud, lengte 48 mm., met monogram CM
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3151

bestaande uit 15 stuks divers, w.o. schoengesp en riem, lengte riem 68 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3152

oorstekers, 14 Krt. goud, gedragen in de streekdracht van Zuid-Holland, lengte 42 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3153

met 5 rijen 19e eeuws bloedkoraal, aan 14 Krt. gouden zeugslot, uit de klederdracht van Walcheren, diameter kralen 6 - 7 mm., gewicht 155 gram
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
3154

mutsenbellen, zogenaamde steenbellen, 14 Krt. goud, uit de streekdracht van Cadzand, bezet met bloedkoraal, lengte 88 mm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3155

edelstenen, w.o. een diamant van 0.25 Ct.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3156

Bandslot

14 Krt. goud, voor het decoreren van het lint van een Zuid-Bevelands kaphoedje, lengte 26 mm., zeer zeldzaam
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3157

mutsenspelden, 14 Krt. goud, bezet met granaat, uit de streekdracht van het eiland Tholen, lengte 82 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3158

Bandslot

14 Krt. goud, uit de Zuid-Bevelandse streekdracht lengte 61 mm.
Estimate: € 200 - € 400
Startprice: € 140
3159

14 Krt. gouden oorhangers, gedragen tijdens de rouwdracht van de Zuid-Hollandse eilanden, met hierin een haarwerkje, lengte 19 mm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
3160

krulhangers, zilver met goud, bezet met roos- en briljantgeslepen diamanten en parel, uit de streekdracht van Schouwen-Duiveland, lengte 39 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3161

mutsenspelden, zogenaamde bijenkorven, uit de Zuid-Bevelandse protestantse klederdracht, 14 Krt. goud, lengte 80 mm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
3162

mutsenspelden, 14 Krt. goud, met een Zeeuwse knop ter decoratie, uit de Noord-Bevelandse klederdracht, lengte 78 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3163

met 5 rijen gefacetteerd granaat, op goud geregen, aan een 14 Krt. gouden zeugslot, uit de Walcherse streekdracht, diameter kralen 8 mm.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
3164

krulhangers, 14 Krt. goud, gedragen in de streekdracht van Axel, lengte 67 mm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3165

Hoofdijzer

18 Krt. goud, zogenaamde koeiekop, omgeving Ruinerwolde, jaarletter 1842, meesterteken B. Roelink, Meppel,
Estimate: € 4600 - € 9200
Startprice: € 3000
3166

strikhangers, 14 Krt. goud, gedragen in de dracht van Nieuw - en St. Joosland, lengte 80 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3167

bestaande uit 21 stuks sieraden, w.o. collier met turquoise kralen en parelmoer hanger, grootste lengte 56 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3168

18 Krt. gouden mutsenspelden, zogenaamde bolspelden, gedragen door de rijkste Zuid-Bevelandse boerinnen. Een zeldzaam kleine maat, diameter 24 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300