Catalogus 4 en 5 juni 2024

  • Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 1910
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 9352

1773

Kelk

zilver met vergulde cuppa, hoogte 22 cm., met pateen
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1774

Reliekhouder

waarin 32 relieken, w.o. van de heilige Johannes de Doper, diameter 12 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1775

Reliekhouder

waarin reliek van de heilige Raymundus, diameter 3 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1776

Ciborie

zilver, met vergulde cuppa, met voorstelling van druivenranken hoogte 41 cm.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
1777

Hostidoos

Hollands zilver, 2e gehalte, diameter 12 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1778

Wijwatervat

met voorstelling van Christus in de Hemel, hoogte 22 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1779

Reliek

Rosa Protege, met papier, lengte 20 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1780

Reliekhouder

waarin reliek van de heilige Paus Pius V, diameter 3 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1781

Ciborie

verguld, met kroon op de deksel, hoogte 39 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1782

Hostidoos

Hollands zilver, verguld, 2e gehalte, diameter 11 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1783

bestaande uit 2 stuks reliekhouders, w.o. 18 relieken, van o.a. de heilige Barbara, grootste 8 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1784

Wandschotel

verzilverd, met gedreven bijbelse voorstelling, 55 x 39 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1785

Reliekhouder

waarin reliek van de heilige Imel. Lamb., diameter 3 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1786

Ciborie

Brugge, met gegraveerde tekst en ranken, hoogte 37 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1787

Hostidoos

Hollands zilver, verguld, 2e gehalte, diameter 10 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1788

Wijwatervat

zilver, 800/1000, met voorstelling van Maria met kind, hoogte 17 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1789

bestaande uit 5 zilveren rozenkransen, grootste lengte 52 cm. en 3 zilveren kruizen
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
1790

Reliekhouder

waarin reliek van de heilige Agnetis, diameter 3 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1791

Ciborie

half zilver, met vergulde cuppa, hoogte 24 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1792

Reliekhouder

waarin reliek van de heilige Gabrielis, diameter 2 cm., met attest
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1793

altaarkandelaren, brons, hoogte 57 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1794

bestaande uit 4 stuks glazen wijwater vaatjes, 18e eeuw, hoogste 31 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1795

Reliekhouder

waarin reliek van de martelaren van Gorcum, diameter 3 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1796

Ciborie

zilver met vergulde cuppa, hoogte 40 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1797

Reliekhouder

met gegraveerde stralenkrans, waarin reliek van de heilige Augustini, 9 x 10 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1798

hout, gepolychromeerd, voorstellende de heilige Rochus,18e eeuw, hoogte 87 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1799

Crucifix

verzilverd, 12 x 24 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1800

hout, deels gepolychromeerd, voorstellende Maria met kind, hoogte 33 cm.
Estimate: € 350 - € 700
Startprice: € 240
1801

Wandsculptuur

hout, gepolychromeerd, voorstellende Christus met putti, w.o. met glazen ogen, breedte 70 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1802

Kelk

verguld, hoogte 15 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100