• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

3169

Herenhorloge

merk Rolex, model Explorer, ref. 14270 X 750179, stalen kast, diameter 36 mm.
Estimate: € 4600 - € 9200
Startprice: € 3000
3170

Pijpenfoedraal

buxushout, met koperen beslag, 19e eeuw, lengte 22 cm., met pijp
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
3171

met 6 rijen 19e eeuws bloedkoraal, aan groot 18 Krt. gouden slot, ca. 26 gram, uit de klederdracht van Zuid-Beveland, diameter kralen 7 - 8 mm., gewicht 269 gram
Estimate: € 1800 - € 3600
Startprice: € 1200
3172

mutsenbellen, 14 Krt. goud, uit de klederdracht van Cadzand, lengte 73 mm.
Estimate: € 200 - € 400
Startprice: € 140
3173

met 4 rijen bloedkoraal, aan 14 Krt. gouden sluiting, gedragen in Axel, diameter kralen 9 - 10 mm., gewicht 193 gram
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
3174

bestaande uit 2 stuks rouwsieraden, bestaande uit speld en broche, met foto en initialen M.P., diameter 28 mm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
3175

Armband

bezet met vele diamanten, diameter 70 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3176

Broche

14 Krt. goud, gedragen in de rouwdracht van Drenthe, met haarwerk, lengte 40 mm.
Estimate: € 200 - € 400
Startprice: € 140
3177

bestaande uit 3 stuks schortenhaken, grootste lengte 34 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3178

hemdknopen, 14 Krt. goud, uit de Zeeuwse streekdracht, 19e eeuw, diameter 23 mm., uit voormalige collectie Dreesman
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
3179

mutsenspelden, zogenaamde bijenkorven, uit de Zuid-Bevelandse protestantse klederdracht, 14 Krt. goud, lengte 98 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3180

krulhangers, zogenaamde rouwklokken, granaat met 14 Krt. goud afgezet, lengte 40 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3181

Armband

14 Krt. goud, gemaakt van voorhoofdsnaald, lengte naald 59 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
3182

Dopring

14 Krt. goud, gedragen in de Zeeuwse klederdracht, ringmaat 18, hoogte 7 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3183

met 5 rijen 19e eeuws bloedkoraal, aan 14 Krt. gouden zeugslot, eveneens bezet met fraaie bloedkoralen, uit de klederdracht van Walcheren, diameter kralen 7 - 8 mm., gewicht 202 gram
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
3184

14 Krt. gouden oorstekers, gedragen in de Brabantse klederdracht, lengte 47 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3185

bestaande uit 12 stuks armbanden, w.o. zilver, grootste diameter 8 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
3186

mutsenspelden, 14 Krt. goud, met een Zeeuwse knop ter decoratie, uit de Noord-Bevelandse klederdracht, lengte 76 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3187

mutsenspelden, zogenaamde waaierspelden, met parelmoer, gedecoreerd, 14 Krt. goud, lengte 82 mm.
Estimate: € 200 - € 400
Startprice: € 140
3188

bestaande uit zilveren broek- en klepstukken, gedragen op Walcheren, gekeurd Wendels Middelburg, ca. 1850, diameter 82 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3189

Oorijzer

verguld, Friesland, lengte 16 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
3190

Borstzeug

14 Krt. goud, gedragen in de Brabantse klederdracht, breedte 86 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3191

5 stuks zilver, w.o. een 19e eeuws bellenblaaspijpje, lengte 138 mm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3192

mutsenspelden, zogenaamde torenspelden, 14 Krt. goud, met parels bezet, gedragen in de streekdracht van Axel, lengte 95 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3193

met 5 rijen gefacetteerd granaat, aan een 14 Krt. gouden zeugslot, zogenaamd sterslot, uit de Walcherse streekdracht, diameter kralen 7 - 8 mm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
3194

Chatelaine

uit de rouwdracht, met 14 Krt. goud afgezet, met hieraan een horlogesleutel, met haarwerk en initialen J.L., totale lengte 34 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3195

met 6 rijen 19e eeuws bloedkoraal, aan groot 18 Krt. gouden slot, ca. 31 gram, uit de klederdracht van Zuid-Beveland, diameter kralen 8 - 9 mm., gewicht 296 gram
Estimate: € 2200 - € 4400
Startprice: € 1500
3196

Kluwenwinder

zilver, met schortenhaak, gekeurd Amsterdam, breedte 117 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3197

Haakslot

14 Krt. goud, gedragen in de Zuid-Bevelandse klelderdracht
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3198

Borstzeug

14 Krt. goud, met fraai filigrainwerk, uit de Walcherse streekdracht, breedte 50 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300