• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

3199

Hanger

zilver op goud, ca. 1930, bezet met in totaal 0.80 Ct. aan diamanten, lengte 52 mm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
3200

bestaande uit 3 stuks 14 Krt. gouden broches uit de Nederlandse streekdracht, langste 29 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3201

w.o. zilveren boeksloten, met inscriptie A 1664, lengte 140 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3202

zilveren broekstukken, jaarletter 1919, uit Zuid-Bevelandse klederdracht, diameter 100 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3203

met 5 rijen 19e eeuws bloedkoraal, aan 14 Krt. gouden zeugslot, uit de klederdracht van Walcheren, diameter kralen 7 - 8 mm., gewicht 202 gram
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
3204

krulhangers, zilver met goud, bezet met roosgeslepen diamanten en parel, uit de streekdracht van Schouwen-Duiveland, lengte 61 mm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3205

met 8 rijen parels, diamater 3,6 mm., aan 18 Krt. gouden sluiting, meesterteken SB, bezet met 39 briljant en markies geslepen diamanten
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
3206

Chatelaine

zilver, gekeurd Roelofs Goes, 19e eeuw, met vele atributen van een slager
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3207

mutsenspelden, zogenaamde bijenkorven, uit de Zuid-Bevelandse protestantse klederdracht, 14 Krt. goud, lengte 93 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3208

Dopring

14 Krt. goud, gedragen in de Zeeuwse klederdracht, ringmaat 24, hoogte 24 mm., de grootste ooit bij ons ter veiling gekomen
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3209

mutsen spelden, 14 Krt. goud, uit de Zeeuwse streekdracht, lengte 78 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3210

tinnen broekstukken, 19e eeuw, gedragen in de dracht van Axel, gedecoreerd met 7 wiebers, diameter 56 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3211

Boekslot

20 Krt. goud, 18e eeuw, lengte 130 mm.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
3212

bestaande uit 4 stuks 14 Krt. gouden sieraden uit de Zeeuwse streekdracht, elk bezet met fraai granaat, langste 40 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3213

met 5 rijen gefacetteerd granaat, op zilver geregen, aan een 14 Krt. gouden zeugslot, uit de Walcherse streekdracht, diameter kralen 7 mm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3214

mutsenspelden, 14 Krt. goud, met een Zeeuwse knop ter decoratie, uit de Noord-Bevelandse klederdracht, lengte 66 mm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
3215

Tennisarmand

14 krt. goud, bezet met 47 briljant geslepen diamanten, totaal ruim 1.5 Ct. lengte 185 mm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
3216

19e eeuwse gouden vissersoorbellen uit Arnemuiden
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3217

Herenhorloge

merk Omega, automatic, kastnummer 166070, uurwerknummer 31465602, aan lederen band, diameter kast 34 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3218

Mes

uit Zeeland, met lederen schede, gedateerd 1768, en zilveren heft, gekeurd C. Mark, Middelburg 1841 - 1856, lengte 28 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3219

platina, waaraan hanger met onyx en in totaal 1.50 Ct. aan diamanten, lengte hanger 61 mm.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
3220

met 4 rijen 19e eeuws bloedkoraal, aan 14 Krt. gouden zeugslot, gedragen in de Zeeuwse klederdracht, diameter kralen 7 mm., gewicht 110 gram
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3221

bestaande uit 2 stuks horloges kettingen, zilver, met antieke horlogesleutels, langste 46 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
3222

met 1 rij gefacetteerd granaat, met 14 Krt. gouden sluiting, op gouddraad geregen, diameter kralen 9 - 10 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3223

met 5 rijen 19e eeuws bloedkoraal, aan 14 Krt. gouden zeugslot, uit de klederdracht van Walcheren, diameter kralen 6 - 7 mm., gewicht 156 gram
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
3224

met 5 rijen gefacetteerd granaat, aan 14 Krt. gouden sluiting, gedragen in de Walcherse streekdracht, diameter sluiting 36 mm., diameter kralen 7 - 8 mm., geregen op zilverdraad
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3225

Armband

gemerkt Fred Force, serie Force 10, 18 Krt. witgoud, bezet met 64 briljant geslepen diamanten, totaal 0.90 Ct., G/VS
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
3226

Schaar

met zilveren schede, aan jasseronketting met schortenhaak, jaarletter 1839, totale lengte 72 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3227

met 1 rij bloedkoraal, zeer fraai donkerrood, met 14 Krt. gouden sluiting, uit de Thoolse klederdracht, lengte collier 46 cm., diameter kralen 13 - 15 mm., gewicht 150 gram
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
3228

zilveren broekstukken, jaarletter 1879, diameter 77 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100