Catalogus 4 en 5 juni 2024

  • Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 1910
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 9352

1833

albast, voorstellende Madonna met kind, Mechelen, 17e eeuw, hoogte 52 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1834

hout, metaal en gips, voorstellende priester die een rozenkrans en een bijbel vasthoudt, 19e eeuw, hoogte 138 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1835

olie op doek, voorstellende Anna Goossens, ca. 1800, 106 x 122 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1836

Duitsland, voorstellende de heilige Anna te Drieen, 17e eeuw, hoogte 50 cm.
Estimate: € 1800 - € 3600
Startprice: € 1200
1837

Altaarbel

Hollands zilver, neogotisch, meesterteken H. Hoeben s’Hertogenbosch 1876, voorstellende kathedraal, hoogte 25 cm.
Estimate: € 2400 - € 4800
Startprice: € 1600
1838

voorstellende Johannes en Maria, hout, 16e eeuw, hoogte 43 cm.
Estimate: € 2200 - € 4400
Startprice: € 1500
1839

gips, voorstellende de heilige Jeanne d’ Arc, 19e eeuw, hoogte 80 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1840

Wijwater emmertje

16e eeuw, brons, diameter 8 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1841

Engelen, hout, Noord-Frankrijk, 16e eeuw, hoogte 23 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1842

bestaande uit 3 églomisées w.o. Adam en Eva, 20 x 16 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1843

albast, voorstellende de heilige Joris met draak, Frankrijk, 16e eeuw, hoogte 38 cm.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
1844

gips, voorstellende de heilige Filomena, 19e eeuw, hoogte 135 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1845

Kader

voorstellende de heilige Hieronymus, 18 x 22 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1846

hout, voorstellende Madonna met kind, Mechelen, 16e eeuw, hoogte 108 cm.
Estimate: € 4600 - € 9200
Startprice: € 3000
1847

bestaande uit 2 églomisé, w.o. de kruisiging, 18 x 24 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1848

Plaquette

emaille, Frankrijk, 17e eeuw, 20 x 24 cm.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
1849

hout, metaal en gips, voorstellende de heilige Antonius, 19e eeuw, hoogte 90 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1850

Wijwater emmertje

12e / 13e eeuw, brons, met 6 zijden, hoogte 7 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1851

reliefs in kaders, gesneden hout, voorstellende engelen, 38 x 44 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1852

Processiekruis

Hollands zilver, meesterteken P.G.M. Wouters, Hilversum, 1868, voorstellende de heilige Joris en Maria met kind, lengte 180 cm.
Estimate: € 1400 - € 2800
Startprice: € 900
1853

voorstellende Madonna met kind, albast, 17e eeuw, Mechelen, hoogte 32 cm.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
1854

hout, voorstellende Christus, 19e eeuw, hoogte 102 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1855

hout, voorstellende de heilige Catherine van Alexandrie, hoogte 33 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1856

hout, voorstellende Madonna met kind, Frankrijk, 14e eeuw, hoogte 110 cm.
Estimate: € 4600 - € 9200
Startprice: € 3000
1857

Icoon

voorstellende Christus aan het kruis, 26 x 28 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1858

voorstellende Marcus de evangelist met leeuw, hout, 17e eeuw, hoogte 59 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1859

gips, voorstellende priester, 19e eeuw, hoogte 137 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1860

2 stuks wijwater emmertjes, brons, Vlaanderen, 16e eeuw, hoogste inclusief handvat 21 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1861

hout, voorstellende Madonna met kind, Frankrijk, ca. 15e eeuw, hoogte 53 cm.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
1862

bestaande uit 5 églomisées, w.o. de heilige Jozef, 20 x 30 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200