• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

3229

met 6 rijen 19e eeuws bloedkoraal, aan groot 18 Krt. gouden slot, ca. 30 gram, uit de klederdracht van Zuid-Beveland, diameter kralen 7 - 8 mm., gewicht 257 gram
Estimate: € 2200 - € 4400
Startprice: € 1400
3230

mutsenbellen, zilver, uit de klederdracht van Cadzand, lengte 70 mm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
3231

bestaande uit zilveren gordel, naaldenkoker, parfumtrechter en 2 tashaken, 19e eeuw, met ribwerk
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3232

zilveren mutsenspelden, gedragen in de rouwdracht van de Zuid-Hollandse eilanden, lengte 102 mm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
3233

met 3 rijen 19 eeuws bloedkoraal, aan 14 Krt. gouden sluiting, uit de dracht van Volendam, diameter kralen 10 - 11 mm., gewicht 190 gram
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
3234

strikhangers, 14 Krt. goud, gedragen in de dracht van Nieuw - en St. Joosland, lengte 73 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3235

Damesring

18 Krt. goud, met ovaal geslepen tanzaniet, 2 Ct., omringd door 22 briljant geslepen diamanten, totaal 0.5 Ct., ringmaat 17
Estimate: € 1600 - € 3200
Startprice: € 1100
3236

mutsenspelden, zogenaamde bijenkorven, uit de Zuid-Bevelandse katholieke klederdracht, 14 Krt. goud, lengte 80 mm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3237

Herenhorloge

merk Rolex, Oyster Perpetual, stalen band, kastnummer 6284, uurwerknummer 77106, diameter kast 34 mm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
3238

mutsenspelden, zogenaamde waaierspelden, met parelmoer, gedecoreerd, 14 Krt. goud, lengte 85 mm.
Estimate: € 200 - € 400
Startprice: € 140
3239

met 4 rijen bloedkoraal, aan 18 Krt. gouden bloempotsluiting, diameter kralen 5 mm., gewicht 72 gram
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3240

zilveren broekstukken, gekeurd Wendels Middelburg, ca. 1840, diameter 69 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3241

beursjes, w.o. met 19e eeuwse Hollands zilveren beugels, breedste 92 mm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
3242

mutsenspelden, uit de Zeeuwse klederdracht, 14 Krt. goud, lengte 58 mm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
3243

Damesring

18 Krt. goud, bezet met smaragd, 2 Ct., omringd door 16 diamanten, ringmaat 16
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
3244

mutsenbellen, 14 Krt. goud, uit de klederdracht van Cadzand, lengte 90 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3245

oorstekers, 18 Krt. goud, met briljant geslepen tanzaniet, elk 1.6 Ct., elk omringd door 27 briljant geslepen diamanten, G/VS
Estimate: € 1600 - € 3200
Startprice: € 1100
3246

mutsenspelden, zogenaamde waaierspelden, met parelmoer, gedecoreerd, 14 Krt. goud, lengte 77 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3247

Paeremes

Zeeland, uit palmhout gesneden heft, gedateerd 1873, met schede, totale lengte 38 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3248

14 Krt. gouden oorhangers, gedragen in de rouwdracht van de Zuid-Hollandse eilanden, lengte 43 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3249

met 6 rijen gefacetteerd granaat, op goud geregen, aan een 14 Krt. gouden zeugslot, uit de Walcherse streekdracht, diameter kralen 8 mm.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
3250

mutsenspelden, zogenaamde waaierspelden, met parelmoer, gedecoreerd, 14 Krt. goud, lengte 80 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3251

bestaande uit 4 stuks zilver, w.o. 18e eeuwse naaldenkokers, langste 92 mm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
3252

Reisnecessaire

zilver, jaarletter 1833, met benen garnituur, lengte 82 mm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3253

Damesring

14 Krt. goud, met smaragd van 7 x 9 mm., omringd door 12 Bolsjewiek geslepen diamanten, ringmaat 18
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
3254

mutsenbellen, 14 Krt. goud, uit de klederdracht van Cadzand, lengte 102 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3255

oorstekers, 18 Krt. goud, elk bezet met cabochon geslepen opaal, van elk ruim 2 Ct, omringd door in totaal 64 diamanten, totaal 1.25 Ct., G/VS/SI
Estimate: € 2200 - € 4400
Startprice: € 1400
3256

mutsenspelden, zogenaamde torenspelden, 14 Krt. goud, met parel bezet, gedragen in de streekdracht van Nieuw- en St. Joosland, lengte 105 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3257

Horloge

met Jaeger-leCoultre, diameter kast 25 mm., aan lederen band
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3258

streeksieraden uit Katwijk, bestaande uit een zilveren hoofdijzer met 14 Krt. gouden boek, jaarletter 1907, koppel gouden hangers, 2 gouden mutsen spelden, 2 parelspelden en 2 uiterst fraaie 18 Krt. gouden zijnaalden met filigrainwerk opgewerkt. Toegevoegd diverse kanten mutsen.
Estimate: € 2200 - € 4400
Startprice: € 1500