• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

3259

met 5 rijen 19e eeuws bloedkoraal, aan 14 Krt. gouden zeugslot, uit de klederdracht van Walcheren, diameter kralen 5 - 6 mm., gewicht 120 gram
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
3260

Borstzeug

14 Krt. goud, bezet met o.a. granaat, gedragen in de streekdracht van Axel, breedte 61 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3261

bestaande uit bijbel met zilveren sluiting en 2 schedes, w.o. leder, gedateerd 1762, lengte 25 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3262

met 19e eeuwse onyx hanger, bezet met roosgeslepen diamanten, lengte 65 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3263

juwelen, bestaande uit koppel oorstekers en collier met hanger, allen bezet met smaragd, grootste 7 x 10 mm., en 6 briljant geslepen diamanten, diameter 3 mm., en 3 markies geslepen diamanten, lengte 7 mm.
Estimate: € 2200 - € 4400
Startprice: € 1500
3264

mutsenspelden, 14 Krt. goud, bezet met roosgeslepen diamanten, gedragen bij de klederdracht van de Zuid-Hollandse eilanden, lengte 100 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3265

oorhangers, 14 Krt. goud, elk bezet met 14 briljant geslepen diamanten, grootste 0.10 Ct, totaal 0.8 Ct., G/VS
Estimate: € 1300 - € 2600
Startprice: € 850
3266

zilveren schoengespen, jaarletter S = 1877, 112 x 97 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3267

Paeremes

Zeeland, uit palmhout gesneden heft, met voorstelling van de jacht, met schede, totale lengte 34 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3268

Reisnecessaire

zilver, ongekeurd, 18e / 19e eeuw, waarin o.a. een passer, een schaartje en oorlepeltje, hoogte 97 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3269

met 5 rijen gefacetteerd granaat, aan een 14 Krt. gouden zeugslot, zogenaamd sterslot, uit de Walcherse streekdracht, diameter kralen 7 mm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
3270

met 5 rijen gefacetteerd granaat, aan 14 Krt. gouden sluiting, gedragen in de Walcherse streekdracht, diameter sluiting maar liefst 48 mm., diameter kralen 8 - 9 mm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3271

w.o. zilveren rammelaar, Holland, 19e eeuw, met een trompet, diameter 67 mm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3272

met vele sieraden, w.o. lapis lazuli
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3273

Armband

18 Krt. goud, bezet met roosgeslepen diamanten, grootste diameter 5 mm.
Estimate: € 2200 - € 4400
Startprice: € 1500
3274

mutsenbellen, 14 Krt. goud, uit de klederdracht van Cadzand, lengte 94 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3275

oorstekers, elk bezet met ovaal geslepen groene saffier, van elk 1.5 Ct, elk omringd door 16 briljant geslepen diamanten, H/VS/SI
Estimate: € 1800 - € 3600
Startprice: € 1200
3276

Hanger

14 Krt. goud, waarin 4 portretten van man in de klederdracht van Katwijk, uitgevouwen lengte 88 mm., zeldzaam rouwsieraad
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3277

bestaande uit 2 stuks messen, 18e / 19e eeuw, met fraai gesneden heften, langste 33 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3278

14 Krt. gouden mutsenhangers, bezet met parels, gedragen in de Brabantse klederdracht, lengte 30 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3279

met 5 rijen 19e eeuws bloedkoraal, aan 14 Krt. gouden zeugslot, uit de klederdracht van Walcheren, diameter kralen 6 - 7 mm., gewicht 162 gram
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
3280

krulhangers, zogenaamde rouwklokken, granaat met 14 Krt. goud afgezet, lengte 50 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3281

bestaande uit 8 stuks zilver, w.o. 18e eeuwse naaldenkokers, Amsterdam, langste 105 mm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3282

mutsenspelden, zogenaamde waaierspelden, met parelmoer, gedecoreerd, 14 Krt. goud, lengte 69 mm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3283

Armband

14 Krt. goud, bezet met vele diamanten, totaal 2.57 Ct.
Estimate: € 2200 - € 4400
Startprice: € 1500
3284

parelspelden, gebruikt in de Zuid-Bevelandse klederdracht om de muts vast te maken aan de het oorijzer, zogenaamde stikken, lengte 70 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3285

oorstekers, 18 Krt. goud, elk bezet met 18 briljant geslepen diamanten, totaal 0.72 Ct., G/VS
Estimate: € 1300 - € 2600
Startprice: € 850
3286

zilveren mutsenspelden, gedragen in de rouwdracht van de Zuid-Hollandse eilanden, lengte 132 mm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
3287

Voorsnijbestek

met Hollands zilveren heften, 19e eeuw, langste 31 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3288

met 5 rijen 19e eeuws bloedkoraal, aan groot 14 Krt. gouden slot, uit de klederdracht van Axel, diameter kralen 10 - 12 mm., gewicht 368 gram
Estimate: € 2200 - € 4400
Startprice: € 1500