• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

1060

Icoon

Rusland, ca. 1800, voorstellende de heilige Nicolaas Wonderdoener, inclusief verzilverde riza, 27 x 32 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1061

plateel, gemerkt Hutschenreuther, voorstellende 2 roofvogels, hoogte 65 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1062

Kortstaart

Friesland, 18e eeuw, hoogte 122 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1063

bestaande uit 5 stuks gravures van Bergen Op Zoom, w.o. getiteld: “Beschrijving der Sterke Stad van Bergen Op Zoom met derselver Belegeringe”, grootste 38 x 24 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1064

Naaitafel

notenhout, met ingelegd blad, 52 x 76 x 41 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1065

Zakspiegel

17e eeuw, zilver, met emaille voorstelling van Amor, 9 x 8 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1066

bestaande uit 5 stuks aardewerk en glas, w.o. graniver cactuspot, gemerkt A.D. Copier, hoogste 13 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1067

Comtoise

in eikenhouten kast, met 3 bellen en haan,hoogte 237 cm.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
1068

bestaande uit 3 stuks, w.o. vitrinekast, 182 x 226 x 46 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1069

Naaitafel

mahoniehout, met notenhout en inlegwerk, met 2 wangen, 92 x 69 x 38 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1070

Icoon

Rusland, ca. 1800, voorstellende de 4 uitverkoren heiligen, w.o. Catharina van Rusland, 27 x 31 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1071

Icoon

met vergulde riza, voorstellende moeder Gods, 28 x 31 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1072

William and Mary stoelen, met rijk steekwerk en getorste stijlen, hoogte 124 cm.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
1073

bestaande uit 5 stuks gravures van Bergen Op Zoom, w.o. getiteld: “Ruine van de Grote Kerk van Agteren”, grootste 36 x 17 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1074

Naaitafel

eikenhout, met snijwerk, 44 x 71 x 36 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1075

kandelaren, Empire, deels verguld brons, voorstellende Amor met fakkel, hoogte 63 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1076

Staand horloge

Leiden, gesigneerd, met mechaniek van visser en molen, mahoniehouten kast, hoogte 292 cm.
Estimate: € 1800 - € 3600
Startprice: € 1200
1077

Staand horloge

gesigneerd A. Colin, Paris, ca. 1800, in eikenhouten kast, hoogte 228 cm.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
1078

bestaande uit 2 stuks schilderijen, olie op doek, voorstellende stadsgezichten, gesigneerd B. van den Broek, grootste 80 x 60 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1079

Naaitafel

palissanderhout, met bewerkte stam, 44 x 71 x 37 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1080

olie op doek, 19e eeuw, voorstellende landschap, 52 x 42 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1081

bestaande uit 2 stuks vazen, w.o. tin, met voorstelling van kinderen, gesigneerd, hoogste 30 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1082

Frankrijk, Charles X, vuurverguld brons, met voorstelling van lezend koppel, hoogte 34 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1083

bestaande uit 5 stuks gravures, w.o. getiteld: “Het Koning ofte Gans Schieten in de Confrerie binnen Delft, 1734”, grootste 36 x 24 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1084

Naaitafel

mahoniehout, op 4 zuilen, 51 x 71 x 34 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1085

bestaande uit 2 stuks gravures, getiteld “De Nieuwe Kerk Den Haag” en “De Groote of St. Jacobskerk Den Haag”, R. Boitet, grootste 35 x 29 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1086

Drop Leaf Table

Engeland, 19e eeuw, notenhout, hoogte 72 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1087

Staand horloge

Groningen, gesigneerd H.V.D. Wilgen en H. Hogenberg, 18e eeuw, eikenhouten kast, hoogte 229 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1088

brons, Frankrijk, 19e eeuw, gestempeld Jaboeuf et Rouard, hoogte 55 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1089

Naaitafel

mahoniehout met wortelnoot, op gestoken onderstel, 56 x 71 x 38 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100