• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

3289

met 5 rijen gefacetteerd granaat, op zilver geregen, aan een 14 Krt. gouden zeugslot, uit de Walcherse streekdracht, diameter kralen 7 - 8 mm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3290

met 5 rijen gitten uit de Drenthse klederdracht, aan zilveren sluiting, diameter kralen 8 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3291

Damesring

18 Krt. goud, merk Cartier, model Kiss of the dragon, bezet met emaille en vele briljant geslepen diamanten, ringmaat 17
Estimate: € 2200 - € 4400
Startprice: € 1500
3292

Beugel

zilver, onduidelijk gekeurd, ca. 1700 breedte 110 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3293

Armband

18 Krt. goud, bezet met 12 briljant geslepen diamanten van 0.20 Ct. elk, en 5 saffieren van in totaal 3.0 Ct., lengte 165 mm.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
3294

zilveren broekstukken, uit Zuid-Bevelandse klederdracht, midden 19e eeuw, diameter 65 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3295

met 14 Krt. gouden hanger, bezet met 14 diamanten, grootste diameter 5 mm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
3296

Dopring

14 Krt. goud, gedragen in de Zeeuwse klederdracht, ringmaat 18, hoogte 12 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3297

bestaande uit 3 stuks schedes, roggehuid met zilver afgezet, 18e / 19e eeuw, langste 20 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3298

met 4 rijen gefacetteerd granaat uit de Noord-Bevelandse streekdracht, 14 Krt. gouden sluiting, diameter kralen 8 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3299

met 5 rijen 19e eeuws bloedkoraal, aan 18 Krt. gouden zeugslot, uit de klederdracht van Cadzand, diameter kralen 6 mm., gewicht 155 gram
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3300

Mes

Zeeland, met zilveren heft, 19e eeuw, lengte 29 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3301

met 1 rij parels, oplopend van 2,4 naar 5,6 mm., aan 14 Krt. gouden sluiting, bezet met diamant
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3302

divers, w.o. beugeltas, met jachtvoorstelling in gebreide kraaltjes, zilveren schortenhaak, breedte 14 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3303

Damesring

14 Krt. goud, bezet met 9 zeer fraaie briljant geslepen diamanten, grootste diameter 3 mm., ringmaat 20
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3304

oorhangers, 14 Krt. goud, elk bezet met ruim 30 briljant geslepen diamanten en smaragd van 4 x 6 mm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
3305

oorclips, 1 gemerkt Van Cleef & Arpels, andere gemerkt R. Sone 18K, elk bezet met fraai geslepen diamanten, lengte 43 mm.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
3306

Horloge

merk Eszeha ( 1872 - 1937 ), uitklapbaar, 14 Krt. goud, lengte 45 mm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3307

oorstekers, 14 Krt, goud, elk bezet met een briljant geslepen diamant.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3308

Damesring

14 krt. goud, bezet met briljant geslepen diamant, diameter 3 mm., ringmaat 17
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3309

Armband

zilver op 14 Krt. goud, bezet met saffier van 1.4 Ct. en diverse oud Europees geslepen diamanten, lengte 165 mm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
3310

Damesring

zilver op goud, bezet met 15 roos geslepen diamanten, grootste diameter 8,5 mm., ca. 1.5 Ct., ringmaat 17
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
3311

Horloge

merk Bulgari Aluminium, aan rubberen band, diameter kast 32 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3312

bestaande uit 6 stuks zilveren gespen uit de streekdracht, w.o. Zeeland, breedste 11 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3313

Damesring

zilver op goud, bezet met 13 oud Europees geslepen diamanten, grootste diameter 3 mm., ringmaat 18
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3314

oorstekers, 14 Krt, goud, elk bezet met roos geslepen diamanten, grootste 7,5 x 10,5 mm., totaal ca. 3.8 Ct., lengte oorhangers 50 mm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
3315

Reisbestek

18e eeuw, met fraai ingelegde heften met zilveren appliques, lengte 21 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3316

Hanger

14 Krt. goud, met cabochon geslepen jade, 13 x 20 mm., omringd door roos geslepen diamanten, totaal 0.73 Ct.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
3317

bestaande uit koppel manchetknopen en hemdknopen, onyx omringd door vele diamanten, diameter manchetknoop 14 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3318

Hanger

14 Krt. goud, bezet met 12 diamanten, 12 saffieren en 1 parel, diameter hanger 18 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200