Catalogus 4 en 5 juni 2024

  • Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 1910
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 9352

3042

Damesring

18 Krt. goud, bezet met saffier ca. 0,72 Ct. en briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0,64 Ct., ringmaat 17
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
3043

bestaande uit 9 stuks zakhorloges, w.o. 14 Krt goud, grootste diameter 53 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3044

bestaande uit 5 stuks parfumflesjes, w.o. met gouden dop, hoogste 10 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3045

Herenhorloge

Omega, aan lederen band, diameter kast 45 mm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3046

Herenhorloge

merk Rexor, 14 Krt. goud kast, diameter 32 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3047

met hanger, 18 Krt. goud, parel bezet met en single cut geslepen diamanten
Estimate: € 350 - € 700
Startprice: € 240
3048

bestaande uit 2 stuks broches, w.o. bezet met 9 diamanten, 28 x 22 mm.
Estimate: € 200 - € 400
Startprice: € 140
3049

bestaande uit 5 stuks parfumflesjes, w.o. met gouden dop, hoogste 12 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3050

met 3 rijen 19e eeuws, bloedkoraal, aan 14 Krt. gouden sluiting, uit de dracht van Volendam, diameter kralen 11 - 15 mm., gewicht 362 gram
Estimate: € 4600 - € 9200
Startprice: € 3000
3051

Herenhorloge

met stopwatch functie, diameter kast 35 mm., aan lederen band
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3052

Oorstekers

18 Krt. witgoud, bezet met bloemvorm geslepen amethist en briljant geslepen diamanten
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
3053

Broche

14 Krt. goud en parels, met portretminiatuur van Koningin Wilhelmina, 1891, uit het bezit van het Huis Oranje Nassau, diameter 26 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3054

bestaande uit 5 stuks parfumflesjes met gouden en zilveren doppen, hoogste 10 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3055

Herenhorloge

merk Omega, De Ville, aan lederen band, lengte kast 35 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3056

bestaande uit 2 stuks herenhorloges, w.o. gemerkt Juvenia, grootste diameter 41 mm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3057

Damesring

18 Krt. goud, met harp motief bezet met centraal saffier ca. 0,94 Ct. en aan entourage briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0,72 Ct., ringmaat 17
Estimate: € 1400 - € 2800
Startprice: € 900
3058

bestaande uit 9 stuks zakhorloges, w.o. 14 Krt goud, grootste diameter 50 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3059

bestaande uit 5 stuks parfumflesjes, w.o. met gouden dop, hoogste 13 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3060

Pillendoos

jade en 18 Krt. goud, hartvormig, 5 x 5 x 2 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3061

Dameshorloge

merk Ebel, diameter kast 27 mm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3062

Damesring

14 Krt. goud, bezet met onyx, koraal en briljant geslepen diamanten, ringmaat 17
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
3063

Damesring

14 Krt. goud, bezet met 4 briljant geslepen diamanten en 4 saffieren, ringmaat 16
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
3064

bestaande uit maliƫnbeurs en 3 stuks maliƫntassen, w.o. met zilveren beugel, breedte 17 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3065

Dameshorloge

merk Omega, aan lederen band, lengte kast 31 mm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
3066

Dameshorloge

merk Lip, in gouden kast, lengte 31 mm., met stoffen band
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3067

Oorhangers

14 Krt. witgoud, bezet met saffieren en single cut geslepen diamanten, totaal 0,92 Ct., lengte 60 mm.
Estimate: € 1400 - € 2800
Startprice: € 900
3068

Damesring

14 Krt. goud, bezet met 2 stuks granaat, ringmaat 18
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3069

bestaande uit beugeltas met zilveren beugel en schortenhaak, breedte 16 cm. en toegevoegd een kanten muts
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3070

Pillendoos

jasper en 18 Krt. goud, rond, diameter 4 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3071

bestaande uit 2 stuks herenhorloges, w.o. gemerkt Alpina Stratomatic in 18 Krt. gouden kast, breedte 34 mm., aan lederen band
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200