• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

3349

bestaande uit 2 stuks dameshorloges, w.o. Ancre, 14 Krt. goud
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3350

Broche

zilver op goud, bezet met 19 roos geslepen diamanten, grootste diameter 4 mm. lengte broche 51 mm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3351

Zakhorloge

merk Indus, 14 Krt. goud, diameter 46 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3352

bestaande uit o.a. een damesring, 14 Krt. goud, ringmaat 16
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3353

Beugeltas

zilver, 19e eeuw, met fluwelen tas, breedte 19 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3354

gouden munten, w.o. 14 gulden uit 1750
Estimate: € 1100 - € 2200
Startprice: € 700
3355

Paar

schoenen, met zilveren gespen, 19e eeuw, uit de Axelse dracht, diameter 10 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3356

14 krt. goud, lengte 68 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3357

bijoux sieraden, w.o. collier met 5 rijen parels, diameter 4 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3358

14 krt. goud, lengte 42 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3359

Horlogehouder

mahoniehout met brons afgezet, hoogte 28 cm., met zakhorloge, merk Levrette
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
3360

Dameshorloge

14 Krt. goud, merk Indus, diameter kast 15 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3361

Horlogehouder

in de vorm van een hond, lengte 34 cm., met zakhorloge, merk Roemer
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3362

bestaande uit 2 stuks dameshorloges, w.o. 14 Krt. gouden kast
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3363

sieraden en horloges, w.o. 7 dasspelden, 16 paar manchetknopen, 5 armbanden en 7 horloges, deels gemaakt van titanium
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3364

juwelen, bestaande uit 14 Krt. gouden hanger en een koppel oorstekers, bezet met parels, lengte hanger 52 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3365

bestaande uit 4 stuks schoengespen, zilver, Holland, 19e eeuw, breedste 11 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3366

Armband

14 Krt. goud, gevlochten hoogte 11 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3367

koralen kralen, grootste diameter 39 x 35 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3368

Armband

18 Krt. goud, gevlochten hoogte 8 mm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
3369

gemerkt Hans Hansen, zilver, ontwerper Bent Gabrielsen
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3370

met 6 rijen 19e eeuws bloedkoraal, aan gouden slot, uit de klederdracht van Zuid-Beveland, diameter kralen 6 - 7 mm., gewicht 187 gram
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
3371

Damesring

gemerkt Georg Jensen, zilver, ringmaat 17
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3372

bestaande uit 5 stuks schoengespen, zilver, Holland, 19e eeuw, breedste 93 mm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
3373

gemerkt Hans Hansen, zilver
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3374

Damesring

Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3375

gemerkt Georg Jensen, zilver.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3376

Damesring

Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3377

oorclips, zilver, gemerkt Georg Jensen
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3378

Damesring

gemerkt Hans Hansen, zilver, ringmaat 18
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80