• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

3379

Herenhorloge

merk Rolex, model Oyster Perpetual 50m, 90721 en 6530, met datum, stalen band, jaren ‘60, diameter kast 35 mm.
Estimate: € 2200 - € 4400
Startprice: € 1500
3380

Munt

goud, 1 dollar, 1853
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3381

bestaande uit Marokkaanse riem en armband, lengte riem 87 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3400

munten, w.o. leeuwendaalder, 1589, Dordrecht
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
3401

Koffieset

zilver, 833/1000, bestaande uit dienblad, koffiepot, theepot, melk - en suiker pot, diameter dienblad 32 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
3402

Munt

zilver, 999/1000, Niue, Elizabeth II NIUE 80 Dollars, 2017, The Zodiac Limited Edition 026/199, in doos, 1000 gram, met certificaat
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
3403

bestaande uit 11 stuks zilver, w.o. roomkan en taartschep, grootste lengte 24 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3404

Theeset

Hollands zilver, 2e gehalte, bestaande uit dienblad, theepot en melkkan, meesterteken G.F. Bauer, Utrecht, lengte dienblad 37 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3405

bestaande uit 2 stuks zilver, w.o. zilveren soezenmand met hengsel, grootste diameter 25 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3406

Jardiniere

zilver, 800/1000, Art Nouveau, met glazen binnenbak, lengte 27 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3407

Koektrommel

Hollands zilver, 2e gehalte, meesterteken Lang & Koops, 1859, Rotterdam, lengte 16 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3408

bestaande uit 14 stuks miniaturen, w.o. zilveren koets, lengte 7 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3409

bestaande uit 17 stuks zilver, w.o. tas, Engeland, 13 x 10 x 4 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3410

Inktstel

zilver met floraal drijfwerk, op houten basis, lengte 18 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3411

bestaande uit zilveren ooievaar en zilveren uil, 1ste gehalte, gesigneerd A. Santini, hoogste 31 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3412

bestaande uit 6 stuks glas en kristal, w.o. trompetvaas met zilveren voet, hoogte 38 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
3413

munten, w.o. gouden 50 Unie daalders 1979 en zilveren rijksdaalder 1939
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3414

Roomstel

zilver, 835/1000, 3-delig, lengte blad 19 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3415

Theeset

zilver, 830/1000, bestaande uit dienblad, theepot, lepelbakje, melk- en suikerpot, lengte dienblad 40 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
3416

kandelaren, zilver, 1e kwart 19e eeuw, meesterteken Willem van Geffen, Groningen, hoogte 23 cm.
Estimate: € 2200 - € 4400
Startprice: € 1500
3417

kandelaren, Engeland, zilver, TB&S, hoogte 26 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3418

bestaande uit 15 stuks zilver en verzilverd, w.o. schaal, 1ste gehalte, lengte 33 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3419

bestaande uit 22 stuks zilver, w.o. druivenschaar en bijbelslot, hoogtse 12 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3420

Comfort

Hollands zilver, 19e eeuw, Mulder Amsterdam, rooster gemerkt Vooys Gouda, lengte 15 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3421

Hollands zilveren munten, w.o. rijksdaalder 1960
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3422

zilver, w.o. rammelaar met fluitje, onduidelijk gekeurd, Holland, mogelijk 18e eeuw, lengte 130 mm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3423

Kurkentrekker

zilver, Holland, onduidelijk gekeurd, hoogte 89 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3424

bestaande uit melkkan en trekpotje, Hollands zilver, 1ste gehalte, 19e eeuw, lengte 15 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3425

bestaande uit 11 stuks miniatuur zilver, w.o. strijkbout met treeft, 18e eeuw, meesterteken I K, lengte 37 mm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
3426

zilveren munten, w.o. guldens en rijksdaalders
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200