• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

3427

bestaande uit 3 stuks zilver, w.o. schaal 1ste gehalte, lengte 33 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3428

kandelaren, bestaande uit 3 stuks zilver, 1ste gehalte, met vis in de stam, hoogste 12 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
3429

bestaande uit 4 stuks zilver en goud, w.o. sigarenpijpje met gouden montuur in foedraal, grootste 9 x 13 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
3430

bestaande uit 5 stuks zilveren strooiers, w.o. 18e eeuw, grootste lengte 17 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3431

bestaande uit 13 stuks naaigarnituur, w.o. zilver, grootste lengte 15 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3432

Sauskom

zilver, met onderschotel, lengte 24 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3433

Avondmaalbeker

17e eeuws Zwols zilver, meesterteken Dionisius van Hensboom, fraaie gravering van vogels, bloemen en takken, hoogte 17 cm.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
3434

20 stuks, w.o. zilveren servetring, diameter 6 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
3435

Amandelbak

Amsterdams zilver, 18e eeuw, meesterteken H&V, met ajour gezaagde rand, lengte 11 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3436

10 stuks, w.o. Deens zilveren schaal, lengte 17 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3437

Spiegel

in Engels zilveren lijst, met voorstelling van o.a. putti, 31 x 42 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3438

3 stuks, w.o. zilveren suikerpot en melkkan, 830/1000, hoogste 16 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3439

verzilverd, bestaande uit 1 stolp, gemerkt Christofle, diameter 27 cm., 2 flessenbakken en 1 flessenhouder
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3440

Koffieset

verzilverd, bestaande uit dienblad, koffiepot en melkkan, hoogste 25 cm.
Estimate: € 60 - € 120
Startprice: € 40
3441

Brandewijnkom

Hollands zilver, 2e gehalte, met fraaie, gravering, hoogte 9 cm., lengte 19 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3442

Theeset

w.o. Hollands zilveren trekpot, melkkan en suikerpot, hoogte melkkan, 17 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3443

Vaas

Engels zilver, Art Nouveau, meesterteken Mappin & Webb, London, hoogte 30 cm.
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
3444

8 stuks, w.o. Engels zilveren thee - en trekpot, hoogte theepot, 14 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3445

Dienblad

zilver, 800/1000, gemerkt C. Becker, diameter 37 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3446

6 stuks, w.o. zilveren suikerpot, hoogte 7 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3447

Dienblad

Deens zilver, 1e gehalte, gemerkt Spritzer & Fuhrmann, lengte 56 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3448

bestaande uit 4 stuks zilver, w.o. koffiepot, Engeland, hoogte 19 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3449

Bonbonschaal

Engels zilver, meesterteken M. Bros, met ajour gezaagde rand, lengte 22 cm.
Estimate: € 200 - € 400
Startprice: € 140
3450

van 2 schotels, 1ste gehalte zilver, Georg Jensen ( 1915 - 1930 ), model 355E, lengte 220 mm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3451

Serie

van 6 schotels, 1ste gehalte zilver, Georg Jensen ( 1915 - 1930 ), model 355G, lengte 130 mm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
3452

Serie

van 12 schotels, 1ste gehalte zilver, Georg Jensen ( 1915 - 1930 ), model 355B, lengte 95 mm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
3453

Serie

van 4 ovale schotels, 1ste gehalte zilver, Georg Jensen, lengte 185 mm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3454

6 stuks, w.o. zilveren suikerpot en melkkan, 800/1000, hoogte suikerpot 11 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3455

Lepeldoos

met 13 stuks 1ste gehalte zilveren lepeltjes, gemerkt Bonebakker & Zoon, jaarletter 1942
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3456

4 stuks, w.o. Engels zilveren theepot, lengte dienblad 21 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400