• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

3457

4 stuks, w.o. zilveren snuifdoos, gekeurd C&S Co, London, Engeland, jaarletter F, lengte 6 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3458

12 stuks, w.o. Hollands zilveren vaas, 2e gehalte, hoogte 18 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3459

Soezenmand

Hollands zilver, 2e gehalte, lengte 26 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3460

divers, w.o. zilveren breipenhouder, 19e eeuw, lengte 14 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3461

Schaal

Mexicaans zilver, 1e gehalte, lengte 40 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3462

divers, w.o. zilveren zuurvorkje, 19e eeuw, met heft van carneool, lengte 14 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3463

bestaande uit 2 stuks wandelstokken, w.o. met zilveren handgreep, lengte 83 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
3464

divers, w.o. mes met zilveren heft, in schede van roggehuid, lengte mes 17 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3465

Cassette

Hollands zilver, 2e gehalte, 12 persoons
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3466

bestaande uit 6 stuks cassettes, w.o. 6 stuks Engels zilveren prikkers, lengte 9 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3467

14 stuks, w.o. zilveren olie en azijnstel, hoogte 24 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3468

kandelaren, zilver, 830/1000, hoogte 20 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
3469

kandelaren, verzilverd, hoogte 26 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3470

kandelaren, zilver, hoogte 17 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3471

bestaande uit 9 stuks blauw glas, w.o. in zilveren montuur, hoogste 11 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3472

bestaande uit 2 stuks scheepsmodellen, Hollands zilver, 2e gehalte, grootste lengte 30 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
3473

bestaande uit 2 stuks kandelaren, w.o. zilver 830/1000, hoogte 17 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
3474

kandelaren, zilver, 1e gehalte, hoogte 16 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
3475

Rozensteker

zilver, Engels, gemerkt Mappin & Webb Ltd. London & Sheffield, diameter 10 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
3476

bestaande uit beurs en tasbeugel, gekeurd Wendels Middelburg, breedte 17 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
3477

bestaande uit 8 stuks verzilverde onderschotels, gemerkt Christofle, Malmaison, diameter 30 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
3478

3 stuks, w.o. Hollands zilveren tafelbel, 19e eeuw, hoogte 16 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
7000

A Series of 6 Leaping Pekinese Plates

Decor also known as The Pekinese and the Parrots, after a design of Cornelis Pronk, 18th Century, 23 cm. in diameter, chip and hairline.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
7001

A Collection of 3 Famille Rose Garniture Vases

Yellow ground decorated with flowers in Famille Rose enamels, marked with Artemesia Leaf, 28 cm. tall.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
7002

A Pair of Famille Rose Plates

Depicting Chinese ladies in garden with small boy and dog, 24 cm. in diameter.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
7003

A Collection of Blue and White Porcelain

7 pieces, including plates, vase, cups and sacuers, including 18th Century, largest plate is 36 cm. in diameter, chip and hairline.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
7004

A Pair of Blue and White Kangxi Vases

Decorated with alternating scenes with Chinese Antiquities and gardens with Chinese ladies, Kangxi Period, restorations on rim, 26 cm. tall.
Estimate: € 1800 - € 3600
Startprice: € 1200
7005

An Imari Mug

Landscape decor, circa 1800, 12 cm. tall.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
7006

A Collection of 3 Garniture Vases

Blue and white floral decor, 18th Century, 20 cm. tall.
Estimate: € 1400 - € 2800
Startprice: € 900
7007

A Famille Rose Plate

Depicting Chinese lady nursing baby, 23 cm. in diameter, chip.
Estimate: € 1100 - € 2200
Startprice: € 700