• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

1090

bestaande uit 2 stuks Delftse knobbelvazen, met chinoiserie beschildering, hoogste 41 cm., gerestaureerd
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1091

bestaande uit 4 stuks kandelaren, w.o. tinnen koppel, Art Nouveau, hoogste 24 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1092

18e eeuw, Louis XVI, gesigneerd Charles Bertrand a Paris, verguld brons op marmeren basement, voorstellende romeinse soldaat, hoogte 60 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1093

Haardstel

3-delig met standaard en haardscherm, verguld, met decor van acanthusbladeren, hoogste 74 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1094

Vitrinekast

mahoniehout, 95 x 212 x 48 cm.
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
1095

Vitrinekast

noten gefineerd, met gebogen lades, 143 x 221 x 45 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1096

Hanglamp

Amsterdamse school, met 6 gebrandschilderde panelen, diameter 49 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1097

Staand horloge

gesigneerd Hadwen Liverpool, 18e eeuw, mahoniehouten kast, hoogte 241 cm.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
1098

Stoelklok

Friesland, 18e eeuw, met dubbele zolder en slagwerk op 2 bellen, hoogte 74 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1099

Vertico

met opstand, mahoniehout met wortelnoten, gezwarte zuilen, 125 x 200 x 490 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1100

25 stuks, w.o. beschilderde kraantjeskan op onderstel en yixing theepot, hoogste 43 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1101

bestaande uit 14 stuks vouwkaarten, hoogste 29 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1102

Engeland, vuurverguld brons, hoogte 24 cm.
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
1103

bestaande uit 3 stuks koperen tabaksdozen, 18e eeuw, w.o. met bijbelse teksten, grootste lengte 17 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1104

Vitrinekast

eikenhout en gezwart hout, fraai gestoken, 110 x 224 x 55 cm.
Estimate: € 350 - € 700
Startprice: € 240
1105

Eettafel

met 6 stoelen, opklapbaar blad, diameter 122 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1106

bestaande uit 3 stuks verzilverde lampen, w.o. met vaas in de stam, hoogste zonder kap 40 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1107

Kortstaart

Friesland, 19e eeuw, hoogte 125 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1108

olie op paneel, voorstellende kasteel interieur familie Baartmans (kavel 1128), gesigneerd Baartmans, 30 x 35 cm.
Estimate: € 400 - € 800
Startprice: € 260
1109

Speeltafel

Mahonie en notenhout, op zwenkwieltjes, 91 x 72 x 90 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1110

bestaande uit 9 stuks stijgbeugels en 1 paardenhaam, hoogste 81 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1111

bestaande uit 3 stuks bronzen sculpturen, w.o. ballerina, gesigneerd A. Moreau, hoogste 45 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1112

Klokstel

gesigneerd Bollot Lemoine St. Quentin, brons en marmer, inclusief 2 kandelaren, hoogte 40 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1113

Microscoop

Engeland, 18e eeuw, type Culpepper, gesigneerd Huntley London, in afsluitbare kast, inclusief set onderdelen, hoogte kast 40 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1114

Speeltafel

gezwart hout, 80 x 74 x 80 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1115

bestaande uit 2 stuks banken, langste 165 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1116

Haagse klok

ca. 1670, gesigneerd Pieter Visbagh, cijferring met de even minuten weergegeven (2 x 60 minuten), minuutwijzer draait eens in de twee uur rond, in het boek “Spring-driven Dutch Pendulum Clocks” van Dr. R. Plomp zijn er 4 (3 van Visbagh en 1 van Claude Pascal) beschreven met 2 x 60 minuten cijferring, gefineerd met ebben en rode schildpad, 34 x 17 x 12 cm.
Estimate: € 15000 - € 30000
Startprice: € 10000
1117

Staartklok

Friesland, 19e eeuw, met mechaniek Abrahams offer, hoogte 148 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1118

gips, op plexiglas basement, abstracte voorstelling, t.a. Jean (Hans) Arp, hoogte sculptuur 20 cm.
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
1119

bestaande uit kapspiegel en leestafel, hoogte leestafel, 71 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100