• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

1120

bestaande uit 4 stuks wandklokken, w.o. wit beschilderde koekoeksklok, hoogste 84 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1121

Hollandse cirkel

messing, 2e helft 17e eeuw, met kompas, in houten beschilderde kist, 34 x 13 x 34 cm.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
1122

Carriageclock

Engeland, met centrale secondenwijzer en beschilderde wijzerplaat, voorstellende Cupido, hoogte inclusief handvat 17 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1123

Miniatuur

kabinet, naar Drents voorbeeld, hoogte 38 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1124

bestaande uit 6 stoelen en 1 voetenbankje, hoogste 108 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1125

bestaande uit 11 stuks stoelen, w.o. troonstoel, hoogste 106 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1126

Oostenrijk, plateel, voorstellende kraai, hoogte 22 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1127

Kolompendule

Empire, met centrale secondenwijzer en vuurvergulde details, hoogte 54 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1128

olie op doek, voorstellende kasteel van de familie Baartmans, gesigneerd Jan Baartmans, 71 x 101 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1129

Tafel

mahoniehout, op rijk gestoken onderstel met gezwarte ornamenten, 87 x 76 x 63 cm.
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
1130

bestaande uit 2 stuks schilderijen, grootste 35 x 30 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1131

Naaitafel

mahoniehout, met 2 uitschuifbare bladen, ca. 1820, 93 x 89 x 44 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1132

Lantaarnklok

Frankrijk, gedateerd 1781, met geemailleerde cijfers en op houten stoel, hoogte klok 34 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1133

Religieuze

gesigneerd Jean Baronneau a Paris, ca 1860, met fraaie Boulletechniek en trekrepetitie, hoogte 50 cm.
Estimate: € 2200 - € 4400
Startprice: € 1500
1134

Theestoof

mahoniehout met zinken binnenbak en rood koperen ketel, hoogte stoof 45 cm. toegevoegd geel koperen tang
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1135

bestaande uit 4 stuks armstoelen, w.o. met petit point, hoogte 87 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1136

bestaande uit 5 stuks, w.o. tinnen serveerschaal, Art Nouveau, gemerkt Achille Gamba, hoogste 23 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1137

Staartklok

Friesland, 19e eeuw, hoogte 147 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1138

Klokkenmakers draaibank

Zwitserland, 19e eeuw, inclusief 2 extra onderdelen, lengte 60 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1139

bestaande uit 6 tafeltjes, w.o. plantentafel met snijwerk van jongen met tulband, hoogte 92 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1140

bestaande uit 3 stuks tafels, w.o. met marqueterie in het blad, grootste lengte 118 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1141

bestaande uit 26 stuks, w.o. waxrollen voor fonograaf en Celesta platen, grootste diameter 29 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1142

Tafelklok

Frankrijk, gemerkt Jaeger-leCoultre, 2 daags, hoogte 13 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1143

Kabinet

eikenhout, Holland, 18e eeuw, Louis XVI, met fraai gestoken guirlandes, 184 x 278 x 60 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1144

Eettafel

met 4 stoelen en 2 tussenbladen, mahoniehout, lengte 176 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1145

divers, bestaande uit 7 stuks, w.o. schilderij, olie op doek, voorstellende boerderij in landschap, grootste 53 x 45 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1146

bestaande uit 5 stuks serveerschalen, Art Nouveau, w.o. tin, met voorstelling van vrouw met bloemen, grootste breedte 35 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1147

Religieuze

17e eeuw, Frankrijk, gesigneerd, hoogte 44 cm.
Estimate: € 1800 - € 3600
Startprice: € 1200
1148

Reischaaf

Holland, gedateerd 1767, t.a. Frans Moret Amsterdam, lengte 78 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1149

Eettafel

met 4 stoelen, mahoniehout, lengte 137 cm.
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160