• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

1150

Kabinet

18e eeuw, mahoniehout, met gebogen lades en snijwerk in top, met openslaande knieën en gebrandmerkt St. Jacobs gilde, 200 x 248 x 65 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1151

Kussenkast

Holland, ca. 1700, eikenhout belijmd met rozen- en ebbenhout, 172 x 212 x 67 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1152

Schippertje

met beschilderde wijzerplaat, hoogte 79 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1153

Vitrinekast

Holland, Willem III, mahoniehout en gezwart hout, fraai gestoken, 19e eeuw, 103 x 275 x 59 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1154

Vlinderbank

met gezwart steekwerk, lengte 118 cm.
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
1155

bestaande uit 2 stuks banjo barometers, w.o. gesigneerd Salmoni Bath, hoogste 100 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1156

Grammofoon

Frankrijk, ca. 1912, gemerkt Pathephone Reflex COQ, in houten kast met floraal snijwerk, 45 x 38 x 45 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1157

bestaande uit 2 stuks wandklokken, w.o. schoolklok, gesigneerd Boisson a Castelnaud, hoogste 53 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1158

Dienblad

Holland, 19e eeuw, ijzer, fraai beschilderd in goudlak met Hollands 17e eeuws landschap, lengte 68 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1159

Bank

mahoniehout, beige gestoffeerd, lengte 141 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1160

2-deurs kast

Frankrijk, 18e eeuw, eikenhout, met 2 lades, 175 x 205 x 57 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1161

voorstellende bloemstilleven, gesigneerd C. Makowsky, 40 x 50 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1162

Amsterdamse school, in messing behuizing, gemonogrammeerd HS, hoogte 32 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1163

Religieuze

Frankrijk, 17e eeuw, gesigneerd op uurwerk Valet a Dijon, met spillegang, hoogte 51 cm.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
1164

Klepbureau

mahoniehout, met orgelgebogen lades, 101 x 108 x 58 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1165

bestaande uit 2 stuks tapijten, grootste 314 x 182 cm.
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
1166

Speeldoos

Duitsland, 19e eeuw, in houten kast met beschildering in deksel, inclusief 15 platen, 26 x 16 x 23 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1167

Cartelklok

verguld brons, hoogte 55 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1168

bestaande uit 4 stuks, w.o. Michel de Nancy, hoogte 30 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1169

Salontafel

wortelnoten blad met inlegwerk, op gestoken onderstel, lengte 137 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1170

olie op doek, ongesigneerd, voorstellende vrouw met kind, 64 x 83 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1171

olie op doek, voorstellende schilder in zijn atelier, t.a. Albert Vinke, 42 x 53 cm.
Estimate: € 500 - € 1000
Startprice: € 350
1172

Schoolklok

in houten kast, gesigneerd H. Plaisant Auxerre, diameter 46 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1173

bestaande uit 3 stuks muizenflesjes, w.o. met tinnen dop en gedecoreerd met bloemen, hoogste 14 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1174

Armstoel

met steekwerk van druiven, hoogte 118 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1175

bestaande uit 8 stuks tapijten, grootste 271 x 145 cm.
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
1176

Boek

getiteld: “Alle de Werken van Flavius Josephus”, door W. Sewel, 26 x 39 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1177

bestaande uit 2 stuks schoolklokken met tweekleurig houten rand, grootste diameter 39 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1178

Empire, in wortelnoten kast met vergulde sfinxen, hoogte 24 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1179

Wandconsole

mahoniehout, hoogte 40 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100