• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

1180

Staand horloge

18e eeuw, gesigneerd Mathieu Vierseb 1768, in eikenhouten kast, hoogte 257 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1181

Aquarel

voorstellende vrouw in avondjurk, gesigneerd Laurent, 12 x 17 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1182

Luikse klok

gesigneerd Bovenrade Fils a Liege, diameter 32 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1183

wijn, bestaande uit 9 flessen Bordeaux Chateau Grand-Puy Ducasse Paulliac 1982 en 1 fles Bourgogne Carmus Pere & Fils Charmbertin 1978
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
1184

olie op doek, gesigneerd, voorstellende zicht op kade, 69 x 60 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1185

Tapijt

handgeknoopt, 105 x 65 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1186

bestaande uit 35 stuks boeken, w.o. getiteld “Holland Almanak voor 1859”, door Mr. J. van Lennep, grootste 16 x 25 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1187

bestaande uit 2 comtoises, w.o. haantjes comtoise, gesigneerd Guiteand Amaron, hoogste 41 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1188

Salontafel

Henredon, met uitzonderlijk grote marmeren plaat op fraai gesculpteerde houten basement, 152 x 135 x 52 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1189

bestaande uit 4 stuks litho’s in 1 lijst, gesigneerd in de plaat Jo Spier, 19 x 15 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1190

Kapstok

gietijzer, wit beschilderd, met paraplubak, hoogte 170 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1191

olie op doek, vrouw op boerenerf,gesigneerd F. van Damme, 65 x 85 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1192

bestaande uit 2 stuks pendules, 20e eeuw, w.o. in metalen behuizing, hoogste 26 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1193

bestaande uit 2 bavelaars, w.o. voorstellende schip in rivier, grootste 8 x 12 x 4 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1194

Litho

voorstellende portret van een jonge man, gesigneerd, 32 x 40 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1195

Vitrinekast

eikenhout, 153 x 206 x 38 cm., 1 ruitje manco
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1196

theekistjes, hout, hoogte 12 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1197

bestaande uit 2 stuks schoolklokken, w.o. gesigneerd Bambe st.Symphorien a Coise, grootste diameter 49 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1198

glas, gesigneerd Oiva Toikka Nuutajarvi, genummerd 158/1000, voorstellende bessen, lengte 15 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1199

Staartklok

Friesland, 19e eeuw, hoogte 140 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1200

bestaande uit 2 stuks wandconsoles en 1 spiegel, hoogste console 83 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1201

olie op board, voorstellende stilleven met salade en kan, gesigneerd, 35 x 24 cm.
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
1202

bestaande uit 4 stuks wandklokken, w.o. koekoeksklok, hoogste 23 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1203

glas, gesigneerd Oiva Toikka Nuutajarvi, genummerd 249/1000, voorstellende ui lengte 16 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1204

bestaande uit 16 stuks kandelaren, w.o. 19e eeuw, hoogste 27 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1205

bestaande uit 3 stuks stoelen, w.o. met floraal gestoken rugleuning, hoogste 92 cm.
Estimate: € 180 - € 350
Startprice: € 120
1206

bestaande uit 2 stuks wandlampen, gemerkt Trio Leuchten, Duitsland, jaren ‘80, hoogte 30 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1207

bestaande uit 6 klokken, w.o. pendule, gesigneerd C. Detouche, hoogste 56 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1208

glas, gesigneerd Oiva Toikka Nuutajarvi, genummerd 158/1000, voorstellende broccoli, lengte 18 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1209

bestaande uit 2 eettafels met elk 6 stoelen, grootste lengte 270 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300