• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

1210

Klepbureau

mahoniehout, met verborgen lades, 114 x 105 x 60 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1211

olie op doek, voorstellende zicht op Antwerpen, gesigneerd L. Sebregts, 60 x 50 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1212

bestaande uit 2 stuks oeil de boeuf, w.o. met parelmoer, hoogste 61 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1213

Warmwaterkruik

tin, gekeurd Meeuws Den Haag, 1775, hoogte 13 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1214

bestaande uit 5 stuks glazen karaffen, hoogste 41 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1215

Keukentafel

met lade en 2 stoelen, jaren 30, lengte 91 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1216

Empire, rood marmer, gesigneerd Hermon Her en Ledure Bronzier a Paris, hoogte 24 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1217

Staand horloge

Londen, gesigneerd Anth. Guiger, in notenhouten kast, hoogte 246 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1218

Boek

getiteld: “Vier Jahre in den Niederlande”, door Reichsminister Seyss-Inquart, 29 mei 1944, gesigneerd, 17 x 24 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1219

Wandklok

Holland, 20e eeuw, met maanaanduiding, hoogte 113 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1220

Gateleg tafel

eikenhout, met ovaal blad, lengte 178 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1221

olie op paneel, voorstellende landschap in Bretagne, gesigneerd P. Serusier, 5 x 8 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1222

bestaande uit een regulateur, gemerkt FMS, en een tafelklok, gemerkt Junghans, hoogste 76 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1223

olie op doek, voorstellende Christus en engel met kelk, 81 x 116 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1224

bestaande uit 7 stuks meubelen, w.o. set van 4 stoelen met getorste poten, 19e eeuw, hoogte 92 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1225

Tafel

gemerkt Pander, rozen- en ebbenhout, hoogte 70 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1226

bestaande uit Spaanse rokkandelaar, hoogte 13 cm. en een terracotta pot met deksel
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1227

Stoelklok

Friesland, ca. 1700, met Terveen techniek, hoogte 80 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1228

Spiegel

met vergulde lijst, Chinoiserie decor met feniksen en vlammende parel, hoogte 101 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1229

Klokkenmannetje

Duitsland, 19e eeuw, gesigneerd, hoogte 37 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1230

Fauteuil

met ottoman en 2 sierkussens, hoogte 78 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1231

4-pas

in houten lijst, 27 x 27 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1232

Frankrijk, 19e eeuw, verguld brons, voorstellende Venus met schildpad, hoogte 70 cm.
Estimate: € 1800 - € 3600
Startprice: € 1200
1233

Spiegel

Frankrijk, ca. 1900, verguld, hoogte 117 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1234

Staand horloge

Haarlem, gesigneerd J. Coelombie, notenhouten kast, hoogte 283 cm.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
1235

Tafel

met marmeren blad, hoogte 72 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1236

olie op doek, gesigneerd H. Houben, voorstellende mensen op kade in Zeeuwse dracht, 84 x 62 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1237

Stoelklok

ca. 1730, eenwijzerig met Engelse slag, hoogte 69 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1238

gepolychromeerde boekentafels, met klep, hoogte 44 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1239

gesigneerd Sironval Jeune a Paris, Empire, vuurverguld, voorstellende Amor op strijdwagen, hoogte 26 cm.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000