• Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 2624
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 3478
  • Sessie 3 10:00 uur kavels 7000 t/m 9299

1240

gemerkt VD, Capodimonte, voorstellende Cyrano, hoogte 29 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1241

kandelaren, Frankrijk, Empire periode, deels verguld brons, voorstelende Amor met krans, hoogte 57 cm.
Estimate: € 1800 - € 3600
Startprice: € 1200
1242

gesigneerd Lacroix a Paris, 19e eeuw, verguld brons op wit marmeren basement, voorstellende putto met lauwerkrans, hoogte 25 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1243

bestaande uit 2 stuks Florentijnse meubelen, hoogste 60 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1244

Staand horloge

Amsterdam, gesigneerd Ab. Van der Naaten en Zonen, notenhouten kast, hoogte 272 cm.
Estimate: € 2200 - € 4400
Startprice: € 1500
1245

bestaande uit 6 stuks prenten, grootste 68 x 78 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1246

bestaande uit 13 stuks tin, w.o. 18e eeuwse gortbeker, diameter 8 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1247

Stoelklok

Friesland, ca. 1750, gesigneerd B. Haanstra, Sneek, hoogte 70 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1248

Tafellamp

balance, messing, hoogte 79 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1249

Klokkenmannetje

Duitsland, hoogte 38 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1250

Oostenrijk, gepatineerd brons, voorstellende oehoe, hoogte sculptuur 14 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1251

bestaande uit 4 stuks stoelen, merk Leolux, model Cimaronne, groen leder, hoogte 84 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1252

gesigneerd Cachard a Paris, brons, deels verguld op marmeren basement, voorstellende Venus en Amor, hoogte 45 cm.
Estimate: € 1500 - € 3000
Startprice: € 1000
1253

olie op doek, voorstellende geseling van Christus, 81 x 115 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1254

Vijzel

Holland, 18e eeuw, brons, incl. stamper, hoogte vijzel 17 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1255

Kanon

17e eeuw, gepatineerd brons, op affuit, lengte kanon 25 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1256

Bureauklok

gemerkt Dreicer & Cie New York, geemailleerd, gedragen door 2 transparante kolommen, geerfd door mevrouw Rentmeester, die als persoonlijk assistent heeft gewerkt voor barones A. Clarice de Rothschild-Montefiore, hoogte 87 mm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1257

Stoelklok

Friesland, ca. 1730, met dubbele zolder, dubbele bel en kwartierslag, hoogte 76 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1258

bestaande uit 2 doosjes en een schotel, roze geemailleerd, w.o. verguld zilveren pillendoosje, maker Andre Delpy, Frankrijk, grootste diameter 8 cm., geerfd door mevrouw Rentmeester, die als persoonlijk assistent heeft gewerkt voor barones A. Clarice de Rothschild-Montefiore
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1259

Chronometer

gesigneerd Parkinson & Frodsham Liverpool, in mahoniehouten kast, 17 x 19 x 17 cm.
Estimate: € 1800 - € 3600
Startprice: € 1200
1260

Vijzel

Oostenrijk, 16e eeuw, brons, met 1 handvat, hoogte 11 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1261

Lepeldoos

koper, belegd met glazen steentjes en Aztekenkalender, 14 x 10 x 3 cm., geerfd door mevrouw Rentmeester, die als persoonlijk assistent heeft gewerkt voor barones A. Clarice de Rothschild-Montefiore
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1262

gesigneerd Arnoux a Paris en Thomire a Paris, Empire, vuurverguld, voorstellende Venus en Amor, hoogte 43 cm.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
1263

Stoelklok

Friesland, 19e eeuw, hoogte 72 cm.
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
1264

Directoire, deels verguld brons, met voorstelling van gevleugelde leeuwen en slangen, hoogte 38 cm.
Estimate: € 2200 - € 4400
Startprice: € 1500
1265

gesigneerd M. Rosso, gepatineerd brons, voorstellende man met muts, hoogte 29 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1266

bestaande uit 7 stuks koperwerk, w.o. palingpot, hoogste 27 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1267

Stoelklok

Friesland, 3e kwart 18e eeuw, met dubbele bel en kriswijzer, hoogte 78 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1268

olie op board, gesigneerd, 45 x 71 cm.
Estimate: € 240 - € 500
Startprice: € 160
1269

gesigneerd Hedonin a Paris, Empire, deels verguld brons, op wit marmeren basement, voorstellende Venus en Amor, hoogte 43 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800